Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisvárosba férfiként fodrászna...

Kisvárosba férfiként fodrásznak lenni értelmetlen, esélytelen?

Figyelt kérdés

Kisvárosba, itt minden fodrász nő.


Mellékállásban szeretnék fodrászkodni. Szakmát megcsinálni.


Kisváros lehet senki nem menne egy fiú fodrászhoz, homokosnak néznének.


Alapból kisvárosba nagyon nehéz kiépíteni vendégkört?

Akkor férfiként még nehezebb? Nem?


Ja és férfi hajvágás érdekel nem a női.



2018. júl. 1. 08:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Költözni nem akarok.


MEGŐRÜLÖK A BIZONYTALANSÁGBA! !!!


Isőt pénzt belerakok aztán semmi nem lesz. Ilyen 10ezer fős kisvárosba.

Van egy csomó fodrász mind nő.

2018. júl. 1. 08:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak férfi hajvágásból kisvárosban nem fogsz megélni. Egyszerűen nincs rá igény. A férfiak túlnyomó többségének elég a "nullásgéppel" rövidre nyírt haj, mer' azzal nincsen gond, melóba' nem izzad az ember, fésülködni se kell és elfér a terepmintás bézbózsapka alatt. A maradék meg vagy Cristiano Ronaldo épp aktuális b**ifrizuráját akarja nyíratni, vagy aztat a szécsipalisat, amivel hatvankettőbe' a Tulipán presszóba' járt csajozni. Abból meg nem fogsz megélni. Nagyobb városokban már jobb az esély, ott a férfiak ezen kis hányadából összejön akkora vendégkör, hogy vágásból, borotválásból és szakállnyírásból meg lehet élni, főleg, mióta a hipsztereknél az a divat, hogy úgy néznek ki, mint Rumcájsz.

Kénytelen leszel a női hajvágást is megtanulni és alkalmazni, ha kisvárosban szeretnél megélni. Az, hogy férfi vagy, önmagában nem probléma, attól még lehet női vendégköröd. Ha veled nem is tudnak pletykálni, elcsacsognak ők egymással is, megosztva a jó zsíros sztorikat.

2018. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát én kisvárosban élek, van itt azért jó pár fodrász, férfiből van kevesebb. Időpont nélkül sehol se fogadnak. Azok akik előttem-utánam jönnek, azok 40+évesek, de sok a fiatal is. Azért vagyunk egy páran akik még adnak magukra. De a puding próbája az evés. Minden vállalkozásban a beindítás a legnehezebb. Olyan szekér nincs amire menet közben fel lehet mászni.
2018. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

itt azért manapság már nem is feltétlenül a város nagysága határozza ezt meg.


vannak jobb módú kisvárosok is, ahol a népesség összetétele eléggé vegyes, vannak fiatalok is, idősek is vegyesen, igényesek is, meg kevésbé, meg persze vannak olyanok is, ahol már a vendégkör tényleg ez a középkorú "valami rövid hajat szeretnék" lenne, és nyilván az elkérhető pénz is alacsonyabb lenne.


egy ismerősöm például Dunaújváros melletti faluban dolgozik, otthon kialakított kis szalonban. nála például elég vegyes a felhozatal, de túlnyomórészt idősebb hölgyek járnak hozzá, viszont vannak azért fiatalabb, igényesebb vendégei is.


Szóval lehet igény kis faluban is erre, talán ott még könnyebb is, mert ha elég jó vagy, akkor gyorsan elterjed a híred.

2018. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
Bp. mellett lakom egy kisvárosban. Nyílt egy borbély üzlet, két srác dolgozik benne, nem valami profin, de fullon van állandóan. Újra divat lett a borbély üzlet. A férfiaknak is vannak igényeik. Szakállasok hetente, de max. havonta járnak igazíttatni, de sokan járnak hajat vágatni is. Ezeket a kiborotvált, csíkozott frizurákat is csinálják órákon át, ami azért nem egy bili-frizura kategória, nem lehet egyszerű megcsinálni. Szóval van keletje. Nem is gazdag kisváros, de nem is szegény. Közepes. Ha sok a fiatal, középkorú, akkor van esély. Én fodrásszal vágatom a hajam 3-assal, havonta, mert nem akarok otthon hajazni. Kellemes fej masszázst is kapok, mosást, szárítást. Férfi fodrászok közül is voltam már nagyon gagyiknál. Húzta a hajamat a gépe, kiálló szálak maradtak, nekem kellett otthon kiigazítani. De volt olyan is, hogy télen nyírás után megmosta, törölköző, minden nélkül felültetett, csurgott le a víz a ruhámra, amíg matatott. Rendesen eláztatott. Na oda soha többet, meg a többi gagyihoz sem. Mind csajok voltak egyébként. Szóval ez is egy szakma. Tudni kell jól csinálni. Az meg már rég felejtős szerintem, hogy a férfi fodrász homi. Gyerekkoromban is mindig férfi fodrász nyírt. Menő arcok voltak, mindegyiknek fuksz lógott a nyakában, jól ment nekik akkoriban. Ilyen bénák nem voltak köztük, mint manapság. Ha profin csinálod, tutira bejön. Ha szarul, akkor is eléldegélsz belőle, mint sok kókler.
2018. júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért nagyon más egy Pest melleti falu vagy egy alföldi kisváros.

Itt is igényes emberek vannak de nem divat a szakáll festés , nyírás. Hajvágást meg csak nők csinálják.

Mellékállásba gondoltam erre.

De lehet úgy nem éri meg a tanulási időt, pénzt stb.

Teljesen más Fót például mint Makó vagy Gyula.

2018. júl. 2. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!