Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom majd fizetni a diákhitel tartozásomat?

Figyelt kérdés
5 év alatt kb 800 ezer forint tartozás gyűlt össze, de már tudom, hogy nem fogok munkát találni, nem csak szakmában, de amúgy sem. Nem fogom tudni törleszteni, mi történik majd?
2018. júl. 5. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem találsz munkát? Mehetsz a gyárba is, aztán majd vonják a fizetésedből. Mióta mondom, hogy nem kell ennyi haszontalan diplomás.
2018. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogsz munkát találni, vagy hogy érted ezt? Mikortól kellene fizetni? Ha mostanság szűnt meg a jogviszonyod, akkor van még kb. 3 hónapod. De amúgy sem fogják rögtön felmondani a szerződést, ahhoz kell pár hónap hátralék, szóval ha kb. fél-egy éven belül találsz munkát, akkor némi késedelmi kamattal megúszod.
2018. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem keresel vagy nem akarsz dolgozni, akkor tényleg nem is fogsz találni...
2018. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen béna szerencsétlen hozzáállást... És ha nem lesz munkád, akkor amúgy miből fogsz megélni? Azon nem aggódsz?
2018. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kimész külföldre, alig két hónapnyi ausztriai mosogatásból simán kifizeted.
2018. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!