Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún minek kábítanak...

Állásinterjún minek kábítanak a céges átlagbérrel? Az mit számít nekem csak az érdekel én mennyit kapok majd

Figyelt kérdés

Állásinterjú ahol a főnök meg a biodíszlet HR-es liba arról pofáznak hogy mennyi a céges átlagbér. És nem értették ez miért is nem érdekel engem, mondtam is nekem az számít én mennyit kapok!

Az nem érdekel hogy a céges managerek meg a cégvezető horrormagas fizuja miatt kijön ilyen 350.000-es átlagbér, engem meg felvennének btto 140-el.


Meg is mondtam nekik, de nem tetszett/nem értették.

Vajon miért gondolták hogy érdekel engem a céges átlag ha én meg lófüttyöt se kapnék?


2018. júl. 6. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Valakinek keveset is kell keresnie, hogy ne szalljon el az atlag:D
2018. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát egyébként nagyon a nyelvemen volt hogy azt mondom nekik ha ennyi a céges átlag és ez szerintük nekem a huszadmelósnak releváns, akkor meg is dumáltuk vegyenek fel a céges átlaggal !

Tényleg kár volt kihaygni mit szóltak volna.

2018. júl. 6. 14:41
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Az a dolguk, hogy vakítsanak.

Ilyenkor kell:


"Az nagyon szép összeg, egyébként, tudnának felvilágosítást adni arról, a konkrét munkakörben az átlagfizetés mennyi? "

2018. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Kit érdekel mennyit kapnak a csinovnyikok? Nélkületek elmegy a cég, de egy tapasztalt szakember hiányát megérzik.
2018. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam a saját szavaimmal. Megmondtam engem nem érdekel a céges átlag azt mondják én mennyi kapok majd.


És akkor kiderült a btto 140, és akkor akadtam ki és meg is mondtam tudom hogy a 350-es átlag úgy jött ki hogy a teljes vezetés meg ilyne olyan főmufti kapja a horror pénzt a sima melós meg egy marék aprót.

Nem tetszett nekik.

2018. júl. 6. 14:46
 6/14 A kérdező kommentje:

"Kit érdekel mennyit kapnak a csinovnyikok?"


Ők hívtak be engem.... erről tán ennyit.

És engem se érdekel mennyit kapnak OTT a melósok. nem megyek oda.

2018. júl. 6. 14:47
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"Nélkületek elmegy a cég, "


Magyarázd már el hogy melósok nélkül elmegy a cég.... agyam megáll.

Egy adott melós nélkül elmegy a cég, de úgy általában a melóősok nélkül meghalt a cég.

Ott ülhet a nagypofájú manager és kit menedzsel ha nincs senki alatta?

Tábornok hadsereg nélkül? Az mi-egy bohóc?

2018. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Egy adott melós nélkül elmegy a cég, de úgy általában a melóősok nélkül meghalt a cég.

Ez pontosan így van. De melós mindig lesz, egy adott melos meg a kutyat nem erdekli:)

2018. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
ny dunantulon 20 eves klimatechn ceg zart be mert betanitott szalagmelost se talalt... balaton mellett volt etterem ami ki se nyitott mert kisegitot se talalt... folytassam?
2018. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Persze, a média jól felnagyítja ezeket a dolgokat, aztán lehet nem is a melóshiány miatt zártak be. Érdekes, nekem is van a balatonon egy kis vendéglátóegységem, melós mindig van, nem szükséges bért emelnem, pedig biztos nem ebből a fizuból lesznek gazdagok. Ha az egyik elmegy, jön a másik, ennyi.
2018. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!