Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves vagyok, esti tagozaton...

17 éves vagyok, esti tagozaton tanulok. Lehet teljes állásom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, ez év februárjában kerültem át Nappali tagozatról Esti tagozatra. 2017 októbere óta dolgozom a MeloDiák iskolaszövetkezeten keresztül(Tesco). A napokban értesítettek arról, hogy munkát rajtuk keresztül csakis Nappali tagozatos diákként vállalhatok. Jelenlegi megállapodásunk szerint Szeptember 1-ig tudok még rajtuk keresztül dolgozni(adminisztratív okok miatt) . Viszont utána nem tudom mihez kezdjek, van Olyan “szövetkezet” amin keresztül Esti tagozatosként is tudok menni? Vagy teljes állást kell keresnem? Tudtommal 18 éves kor alatt csakis Diákszövetkezeten keresztül lehet dolgozni.

2018. júl. 8. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdeklőd meg az összes létező munkaközvetítőnél ezt, rengetegen vannak: Trenkwalder, Dologidő, HRrent ...

Ha meg nem, akkor vállalj részmunkaidős állást, 4-6 órában, vagy egyezkedj majd a munkaadóval, hogy neked hogyan jó.

2018. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, semmi akadálya nincs. Van néhány korlátozás a fiatalkorú munkavállalókra nézve (pl. éjszakai munka tilalma, heti pihenőidő, szabadság más szabályokkal), de ezek alapvetően nem akadályozzák a munkavégzést. Semmiképpen sem csak iskolaszövetkezeten keresztül lehet dolgozni.
2018. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!