Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás hirdetések aktualizálása?

Állás hirdetések aktualizálása?

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem.Nem beszélek mellé,egyszerű melós ember vagyok.A profession. hu-n van egy hírdetés,úgy van írva hogy 2018.07.16-án lejár.namost,ugye még mindíg fennt van,ez azt jelenti hogy még nem töltötték be az állást? ha mondjuk tegnap találtak egy megfelelő embert akkor leveszik a hírdetést? hogy van ez szabályozva?magyarán ha még nem vették le a hírdetést,mert csak 07.16-án jár le,jelentkezhetek még holnap?-vagy ha betöltik az állást, leveszik a hírdetést?

2018. júl. 9. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Fent van a hirdetés, mert nm járt le, ennyire marha egyszerű. Automatikusan leszedi a rendszer, ha nem hosszabbítják 28 nap után.

De nem jelent semmit, hogy most be van az állás töltve vagy nem. Jelentkezz és kész. Mivel a hirdető előre ki kell fizesse a 28 napos hirdetési időszakot, így halál fölösleges előbb leszedni, akár megvan az ember, akár nincs.

2018. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ez szabályozva sehogy sem, vagy van valaki a cégnél, aki leveszi, vagy nincs (sokszor nem szoktak ilyenekkel foglalkozni, ezernyi más dolguk van, az előfizetés végén úgyis lekerül magától). Nyugodtan próbáld meg a jelentkezést.
2018. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változó. Van amelyik cég idöben gondolkodik, és megvárja az összes jelentkezést.


Utolso nap volt mikor lejárt volna, elküldtem az önéletrajzom, másnap hivtak interjura. Elöttem és utánnam is voltak, megvárták mig letelik a hirdetés és ugy válogattak.


Másik eset. 2 hete meg van hirdetve, még 2 hétig lehet jelentkezni. Pár napot eltököltem még az idegen nyelvü önéletrajz megírásával, mert azt is kértek a magyar mellett, majd másnap jön a válaszlevél, h köszi, de már betöltöttük az állást.

2018. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!