Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik otthonról dolgoztok,...

Akik otthonról dolgoztok, leírnátok, hogy mit dolgoztok pontosan, milyen cégnek? Vagy esetleg saját vállalkozásban? És mit tanultatok, hogy megtehetitek az otthoni munkát?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Online olasz nyelvoktatással és fordítással foglalkozok. Saját vállalkozásban. Diploma olasz szakon, ösztöndíjjal olasz egyetemen, 5 év tapasztalat nyelvterületen.


Férjem: főállásban cégnél szoftverfejlesztő home office-ban, mellékesen webfejlesztő saját vállalkozásban.

2018. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztő vagyok, külföldi cégnek dolgozom. Egyetemre jártam, de nem IT-s szakra, és nem diplomáztam le. Csak gimis érettségim van.

Viszont anyanyelvi szinten beszélek angolul és tizenéves korom óta programozok

2018. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

senior java developer

brit multi

BME mérnök infó Bsc

havonta kb 3-4 alkalommal kell bemennem az irodába

2018. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műfordító, egyéni vállalkozó, 5-6 állandó megbízónak. Angolul tudok, más, ideillő végzettségem nincs.
2018. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Műfordító vagyok, külföldi egyetemi végzettséggel.

Évek óta élek azon a nyelvterületen, amelynek a nyelvét fordítom magyarra vagy magyarról.

Magánvállalkozó vagyok, miután egy darabig egy cégnél tolmács, majd borászati szakfordító voltam.

Ma már nem szakcikkeket, hanem mindenféle egyéb dolgot fordítok, amire éppen szükség van.

6-8 állandó, de nem rendszeres megbízóm van, magyar és külföldi egyaránt.

2018. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon hasznos, inspiráló válaszok. Nagyjából erre számítottam.
2018. júl. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!