Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelentkeztem egy állásra,...

Ha jelentkeztem egy állásra, ahol azt írták hogy csatoljam a fényképes önéletrajzom mellé a motivációs levelem, de én nem csatoltam hanem beleírtam a levélbe, az nagy baj?

Figyelt kérdés

Illetve nem volt fényképes önéletrajzom, de külön csatoltam egy képet, ez is nagy baj? :/

Nagyon szeretném ezt az állást, de félek hogy ezzel elrontottam mert már lassan 2 hete elküldtem és még nem kaptam választ, nem hívtak


2018. júl. 10. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, baj. Nem kelt túl jó benyomást.
2018. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A motivációs levél és a kísérőlevél két külön dolog. A kísérőlevél tömörebb, egyszerűbb, kevesebb információt tartalmaz. Ha kérnek motivációs levelet, akkor semmi szükség rá pluszban, akkor elég két sor, hogy mellékelten csatolva jelentkezel.

Olyan hibákat vétettél, amit könnyű lett volna kiküszöbölni. A motivációs levelet (ha tényleg azt írtál a levélbe) simán átmásolhattad volna wordbe. Ugyanígy, ha már van képed, azt három kattintás beilleszteni a szövegbe megfelelő helyre.

Ezzel itt valószínűleg már elvágtad magad az első szűrőn, de legyen tanulság a jövőre nézve. :)

2018. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, baj. Egyértelmű utasítasokat nem ertettél meg. 100% hogy a jelentkezésed azonnal a kukában landolt. Nem foglalkoznak olyan emberekkel akik még jelentkezni sem tudnak rendesen
2018. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha újraküldeném normálisan? :/
2018. júl. 10. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Újraküldheted, de felesleges. Milyen munkaerő az olyan, aki egyszerű uzasitasokat sem tud pontosan megcsinálni.
2018. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, értettem én az utasítást de nem gondoltam hogy ennyire szigorúan veszik ezt. Mindegy akkor
2018. júl. 10. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan újraküldheted - amikor én titkárnőt kerestem, vagy 100-an jelentkeztek, és a fele nem úgy küldte, ahogy kértem... szóval ma már nem nagy elvárás, nem az alapján szűrtem.

27/F vállalkozó

2018. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg újra és küldd el megint! Azután a word fájlokat pdf-be konvertáld át és úgy küldd el. Ne a word formátumot küldd.
2018. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!