Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után hívtak állásin...

Mennyi idő után hívtak állásinterjú után?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól, akiket felvettek valamilyen állásra. Ha sikeres volt az interjú, akkor mennyi idő után hívtak fel? Nekem meddig kéne várnom a válaszra egy multi esetében?

2018. júl. 10. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hettel 1. interju utan hivtak 2. körre.

Aztan a 2. kör után kb 3 héttel, hogy engem választottak.


Azóta is itt dolgozok ~ 3 éve.

2018. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden kor után ~2 nap, ahonnan kaptam ajánlatot is, lassabb helyen 1, esetleg 2 hét, de innen nem kaptam ajánlatot a végén
2018. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pályázat leadás után 3 héttel hívtak, ez egy hosszabb telefonos beszélgetés volt, az alapján azonnal behívtak interjúra.

Az interjú utáni 3. napon hívtak ismét, hogy fel szeretnének venni, menjek be két nap múlva bértárgyalásra, ha még aktuális a jelentkezésem.

Az anyagiakat megbeszéltük, utána kezdődő héten kezdtem.

2018. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még aznap, az interjú után, ott helyben megmondták, hogy enyém az állás. 2 hét múlva kezdtem.
2018. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több helyen volt, hogy ott helyben közölték és volt egy olyan hely, ahol másnap hívtak.
2018. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!