Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kaphat Bp-en egy...

Mennyit kaphat Bp-en egy operátor (nettó/hó)? Lánykori nevén betanított melós?

Figyelt kérdés

Olvasok hallok össze vissza mindent (200 alatt nincs ember Pesten c. népballada) egyesek esküdöznek rá hogy 8 elemis ismerőseik is 200 felett keresnek...

„Vannak olyan ismerőseim, akik 8 mindössze általánost végeztek - igaz pár éve már egy cégnél vannak - de 200-250 ezer NETTÓT megkeresnek havonta!“


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..



Most akkor mennyi is az annyi?


mert a fizetesek.hu bérösszehasonlító portál szerint az ágazati átlag olyan btto 170 körül van.

btto 170 az nettó 110? annyi se?


2018. júl. 12. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én hónapok óta könyörgök hogy küldjék el azokat a gyárakat ahol adnak 200 nézte felett, sose küldött meg senki semmit
2018. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem kell még bp-re sem menned, bárhol az országban ahol van olyan munkarend gyárban és olyan hülye erre kapható ember, hogy hétfőtől hétfőig dolgozol szabadnap nélkül akkor megkapod a 200at. Ha dolgozol hétvégeken is és kapsz szabadnapot akkor jóindulattal megvan a 160. Ha te szereted elhagyni a hajadat akkor hajrá, menjél dolgozzál.
2018. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Még 3 műszakban is disznóság embereket gépnek nézni, nem ám szabadnap nélkül ennyire hülyére venni valakit húgyért szrért*
2018. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Borsodban is van gyár, ahol 4 műszakban a nettó 170-190 megvan. És a 4 műszak jobb, mint a 3. Sokkal több a szabadidőd.

Azért nem mondanak gyárakat konkrétan, mert titoktartásit íratnak alá velük a bérekről. Igen, így van.

2018. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolaso melyik az a gyár? Nagyon kérlek küld el, jelentkezni akarok oda
2018. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"t konkrétan, mert titoktartásit íratnak alá velük a bérekről. Igen, így van."


Persze. egy anonim fórumon ki a lótököt érdekel a titoktartási.... meg egybites józsimelós fel bírja egyáltalán fogni mi az? Kap egy pofa sört meló után és már mondja is... hagyjál már.


És hadd kérdezzem meg: álláskeresőkre is érvényes a titoktartás ugye? vagyis azért nem hallok álláskeresőként csak 160-170-es btto béreket mert titkolják a cégek mennyit adnak ugye.... nem azért mert nem fizetnek csak btto 170-et max.... uyge?

2018. júl. 12. 19:22
 7/19 anonim ***** válasza:
Bruttó 170. Ok. És erre mennek még a pótlékok, a havi bónusz 10%, 1-2 túlóra, és máris 190 nettó körül vagyok. Ja,és 20ezer a cafetéria/hó.
2018. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egy kis könnycsepp jelent meg a szemben mikor megláttam, hogy linkelted a válaszomat. :D :D

Egyébként tényleg simán összejön ennyi.

Ha akarod privátban leírom hol kapnak ennyit.

Műszakpótlék (éjszakai durván rátesz), túlóra, jelenléti bónusz + a cégnél eltöltött évek.

De írtam, hogy a bizonyos német autógyárnál is 270-280 a bruttó kezdőfizetés és ez tényleg nem kamu. Kár hogy nem rögzítettem a telefonos beszélgetést, amikor mondta az ügyintéző. Illetve ismerősök (közeli) által is tudom bizonyítani. Szóval nem kell ennyire hitetlenkedni.

DE! Ettől függetlenül ezek SZAR melók! NE gondolja senki, hogy csupa móka és kacagás és még jól is keresnek vele! Nem véletlenül nincs ember egyik ilyen helyre sem már!

2018. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Budaörsi gyár, nem emlékszem a pontos számra, de 250 nettó környéke, talán még több is. Ha érdekel, priviben megírom a céget.

Olyan szakmám van amúgy, hogy látom párszáz ember nettóját, tényleg alig van aki 200 nettó alatt kap (állami szférát nem ismerem).

2018. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
írd a címet nagyon kérlek
2018. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!