Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mikor és hogy tudtatok...

Ti mikor és hogy tudtatok elköltözni otthonról? Mi volt a munkátok, mennyit kerestetek? Albérletbe mentetek vagy egyből hitelből vettetek egy lakást?

Figyelt kérdés
Egyedül vagy a párotokkal?
2018. júl. 14. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen. Albérletbe mentem, egy szobában laktunk 4-en. Nem volt egy nagy élmény, de nem volt más megoldás, meg utólag a lehető legjobb döntés volt.
2018. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

20 évesen, érettségi után. "Elköltöztem", de mindenem a szüleim fizették, nagyon-nagyon nehezen. Fél év után elkezdtem dolgozni - korrepetálni, fordítani, szövegíróként dolgozni, stb.

Albérletben voltam, de vagy voltak lakótársaim, vagy mini-lakásban laktam 2 évig (12 nm).

Aztán 22 évesen elkezdtem előbb rész- majd teljes munkaidőben dolgozni.

9 év kellett mire sajátot tudtam venni, és még akkor se egyedül, hanem párommal, de most van egy szép, közepes lakásunk, nincs rajtunk az albérlet okozta stressz.

2018. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 évesen költöztem el albérletbe a párommal, majd fél év után vettünk lakást. Mérnökök vagyunk. A pénz természetesen nem fél év alatt gyűlt össze!
2018. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 évesen költöztem össze a párommal albérletbe. Akkor már dolgoztam, és mellette levelezőn főiskolára jártam. 8 év után tudtunk venni közösen lakást tehermentesen.
2018. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!