Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan mondjak fel a munkahely...

Hogyan mondjak fel a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
20 èves vagyok,nem règ elvègeztem egy OKJ-t(vegyèsz technikus),ès az iskola szerződèsbe van egy munkáltatóval,ott kezdtem el dolgozni 2 hete,egy gyárban.Sajnos nem az èn világom az egèsz,szeretnèk mèg tanulni ès másban elhelyezkedni,hogyan kell felmondanom,mit kell tennem ès hogyan? 2 hete kezdtem el dolgozni,próbaidőn vagyok.Mik a teendők?kifizetnek erre a kèt hètre?vègig kell dolgoznom a hónapot?

2018. júl. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
próbaidő alatt indoklás nélkül megszüntethető a munkaviszony mindkét fél részéről. szólsz a főnöködnek, h köszönöd ennyi, és elballagsz a papírjaidért.
2018. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírod egy papírra, hogy munkaviszonyodat azonnali hatállyal (dátum!) megszünteted, ezzel elballagsz a munkahelyi vezetődhöz / HR-hez a cég méretétől függően, leadod, összepakolsz és ennyi volt.
2018. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másodikán kezdtem el dolgozni,az eddigi munkámat kifizetik? Vègigdolgozni nem lehet a hónapot megegyezès alapján?
2018. júl. 14. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha meg tudod beszélni a munkáltatóval, akkor ledolgozhatod a hónapot, ez rajtatok múlik.

a ledolgozott időt természetesen kifizetik. (gondolom szerződésed van.)

2018. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!