Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendszergazda vagy programterv...

Rendszergazda vagy programtervező (fejlesztő)? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Nem sima középszintű okj-rol van szó. Mind a kettő pl Szegedi tudomány egyetem FOSZK ( felsőoktatási) képzéseire értve. Ami felsőfokú oklevelet ad. Mint Informatikai mérnök asziszt(rendszergazda) VAGY programtervező informatikus(fejlesztő) asisst..

Melyiket ajánlanátok , és miért ?☺ fizetés hogyan változik ? Mennyi melyiknek? Pl( Multi cég, főváros. Azt tudom egyedül hogy az ORFK brutto 400korul keres általában akár majdnem pálya kezdőket,amihez elég es arra is írtam , egy középfokú okj rendszergazda. Nyilván fővárosban ugye..(ebbe ne köss bele,mert csak nézd meg a hivatalos oldalukat)

Köszönöm előre is a normális válaszokat! :)



2018. júl. 14. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nettó 400 + 20 caf + 50 máv + 10 BKV-t keresek, java fejlesztő vagyok, közgazdász végzettséggel és 5 év fejlesztői tapasztalattal.


Senkit nem érdekel a papír. Van OE NIK mérnökinfót végzett ismerősöm, aki szórólapokat osztogat. Van ELTE IK-t végzett ismerősöm, aki a munkahelyén junior nettó 200 fejlesztőként dolgozik, mert semmit nem tud.

2018. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen , mondjuk a tudás, es a tapasztalat a legfontosabb .

És melyiket ajánlanad a kettő közül? :)

2018. júl. 14. 21:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Legtöbb tudást adó FOSZK képzés melyik szerinted? Mármint melyik egyetemet ajánlanad? :)
2018. júl. 14. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

#1: alul vagy fizetve.

Kérdező: fejlesztői tudással többet lehet keresni, és kreatívabbak a feladatok.

2018. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szegedi tudomány egyetemről vélemény esetleg? Oda szeretnék menni,remélem biztos tudást fogok kapni. Ott akár FOSZK-ba is azért jól elmondják és megtanítsák a lényeget gondolom, mivel híres suli. Vagy tudtok ajánlani mást ?

Nyilván mennék onnan feljebb majd , csak egyből egyetemre költségesre vennének fel nagy eséllyel , és szüleimtől nem várom el hogy így fizessék, és ezért megyek FOSZK ra , államira simán fel vesznek oda. És mivel felsőfokú oklevelet kapok remélem lesz tudás is benne, bár tőlem fugg az egész, azzal tisztába vagyok, csak az első ember válaszára írom azért csak hogy a szegedi jó e ? :) köszönöm !

2018. júl. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!