Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van értelme azzal...

Szerintetek van értelme azzal foglalkozni hogy milyen végzettséggel milyen feladatok kellenének valakinek egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy pl. ha valaki diplomás akkor nem takarítani kellene neki egy munkahelyen.


Mondom ezt azért mert nekem ugyan van diplomám de kb. sok köze nincs a végzettségemnek ahhoz amit csinálok a munkahelyen, van amikor takarítok. Megmondom őszintén bele szoktam gondolni mit is kellene nekem naponta tenni, de arra sajnos nincs nagyon lehetőség. Egy kis cégnél dolgozom, a kevéske pénzem megkapom, úgyhogy ezek csak gondolati szinten maradnak meg.


Egyáltalán miért szoktak emberek ezzel foglalkozni hogy milyen fokú végzettséggel milyen munkakör kellene az embernek?


Vélemények?


2018. júl. 15. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért szoktak ezen agyalni az emberek illetve akkor, amikor elégetlenek a mostani munkájukkal, megalázónak érzik, azt hiszik/tudják, hogy sokkal többre is képesek volnának.


Teljesen természetes. Nem azért tanulunk évekig, hogy a végén egy olyan munkát végezzünk, amihez igazából elég lett volna a 8 általános. A legrosszabb pedig, hogy még nem is fizet jól.


Véleményem?

Szerinted a tudatalattid már súgja neked is, hogy mit kéne tenni.

Új helyet keresni, ahol több a fizetés, te is élvezed.

2018. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kit érdekel vagy mit számít a diplomád ha olyan munkakörben dolgozol ahova felesleges? Őszintén én is leszarnám,ugyanúgy csináltatnék veled is mindent. Kedvencem mikor a sok hülye csak időhúzás ,munkakerülés céljából letesz egy diplomát majd elmegy teljesen más területre, olyan helyre dolgozni végül ahova abszolult nem kell aztán ott meg sír h miért kell neki ugyanannyit csinálnia mint masnak "mert neki diplomaja van.."
2018. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!