Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben mennyire könnyű...

Debrecenben mennyire könnyű elhelyezkedni? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Most még csak egyetemista vagyok, de gondolkodtam már azon, hogy hol szeretnék később dolgozni. Ha lehet, szeretnék Debrecenben maradni, hacsak nincs valami nagyon lényeges dolog amiért máshova kell mennem. Jelenleg így látom, később nem tudom mi lesz, de érdekelnének a lehetőségek.

Nyelvszakra járok, vannak nyelvvizsgáim, olyan munkát keresnék elsősorban, ahol ezekre szükség van. Szívesen lennék fordító, esetleg tolmács munka érdekelne még vagy dolgoznék valamilyen cégnél.

Ezen kívül más lehetőség nem is jut eszembe. Így nyelvtudással és nyelvszakos diplomával (később fordító/tolmács MA-t is szeretnék végezni) mennyire lehet elhelyezkedni Debrecenben?



2018. júl. 15. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés lemaradt: a nyelvtudás mellett a fenti munkákhoz lenne még szükségem másra? Gondolom informatikára, mert az nagyon sok helyen kell, ahogy látom. De mi kellhet még?
2018. júl. 15. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve diákmunkát sem találok! Pestre fogok felmenni, amint végzek az egyetemmel.

Sok sikert kívánok!

2018. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

van jo par multi ceg, NI, IT, transcosmos, bt, stb.

Ha jol beszeled a nyelvet, felvesznek.

2018. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!