Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem érdekes, hogy itt ezen az...

Nem érdekes, hogy itt ezen az oldalon ha szóba kerülnek a fizetések, mindenki 300-500 ezreket keres és mindenki diplomás?

Figyelt kérdés
A való életben még diplomasok is keveslik a fizetésüket,a nagy 300 ezres statisztikákkal ellentétben még mindig szarul keres az emberek többsége bőven 200-300 alatt.Profession vagy bármelyik oldalon is meglatszik az éhbéres szarszag,interjúkon is ha 200 nettót mondanak már jónak számít. Itt meg mindig mindenki többszázezres,milliós fizetésekről beszél és mindenki fiatal,mindenki diplomás . Nem érdekes egy kicsit ,hogy ide ennyi "mérnök,informatikus,programozó" jár?
2018. júl. 15. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
54%
Az jár ide aki ráér.
2018. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
87%

írni lehet bármit.

PL én is írhatnám, hogy havi nettó 900 E Forintot keresek és még diplomám sincs. De ennek vagy van, vagy nincs köze a valósághoz.

2018. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
51%
kedvesem egy SSC ben kb 2-3 év tapasztalattal akármelyik pozícióra 450 föölött lesz a bruttód, és nem kell hozzá se mérnöknek, se informatikusnak se lenni
2018. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
17%

nem vagyok mérnök, se informatikus, sem pedig programozó.

annyira már fiatal se. diplomám az van kettő, a fizetésem meg nem keveslem, mert nettó 2 millió.


de ahogy a kettes is írta, ez vagy igaz vagy nem, mert ide mindenki azt ír, amit akar.

2018. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
21%

Nem csak prolik léteznek a világon Balázska. Több olyan diploma is van, amivel még pályakezdőként is röhögve hagyná ott a Hr-est az álláskereső, ha nettó 200-at kínálnának neki. A statisztikák pedig nem hazudnak okoska.


Ettől függetlenül persze biztos van olyan is, hogy itt éli ki magát, és füllent a fizetéséről, kompetenciáiról.

2018. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
42%

Szalag mellett állva vagy árufeltöltőként valószínűleg kevesebb idejük lesz GYIKen írogatni, mint programozás mellett. Ez már egy torzító tényező.

300-as átlag meg teljesen igaz lehet. Mindig is rosszul kerestem, most is, de a 300 még nekem is megvan.

2018. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%
Aki 100-at keres, az nem fog nekiállni kérkedni a fizetésével, inkább megbújik. Persze kivéve Balázska és társai, akiknek évek óta csak csökkentik a fizetését, jövőre már ő fizet, hogy dolgozhasson. Szóval 300-500 alatt nem kérkednek. Ne egy anonim oldalt vegyél alapul, ha átlagfizetést szeretnél felmérni.
2018. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
58%

Na emberek. És ha valaki az igazat írja le azt elhiszitek?

Hogy itt vagyok én két szakirányú diplomával 20 pályán eltöltött évvel és kapom a 120 nettós ágazati bért, mely bér 2012 óta egy fillért se emelkedett és legközelebb 2020ban vagy 22ben fog (EMMI közlése)?

Na akkor ezt elhiszitek?

Állami szféra szociális ágazat és kettő egyetemi diploma 20 szakmai évvel a hátam mögött. 120 nettó.

2018. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
62%

És ne jöjjön senki azzal hogy hagyjam ott. Hova kellek ezekkel a diplomákkal. Sehova.

Ide. Itt meg ez van.

Máshova meg hova még bolti eladónak se. Fizikai trógermelót meg 45 feletti nőként nem bírom.

2018. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
49%

Aki nem kamuzik nagyot, azt megveti a társadalom!


Kevés olyan ember van, akit annyira érdekel mások véleménye amennyire engem, így kamuznak a jobb megítélés érdekében.


Akárhányszor leírtam, hogy a 300e bruttóban is messze van a vegyészmérnök fizetésemtől mindig 0%-os lettem :)

Illetve 100-ig számoltam a sértő privát üzeneteket,sorban kapta mindenki a tiltást, gond letudva és eltűntek a nyomorék megmondóemberek :)


Egyetlen emberke akit nem bírok letiltani az Balázska, mert ő napi 10 új regisztrációt csinál!

2018. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!