Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet az, hogy valaki...

Hogy lehet az, hogy valaki képes majd’ 10 évig bejárni egy olyan munkahelyre, ami 50 km-re van, és még gondja sincs ezzel?

Figyelt kérdés

Sokszor látok egy nőt errefelé (Kom-megye) még mindig a buszmegállóban, aki nagyon régóta bejár Bpr-re gondolkozni, és nem hiszem, hogy gyári munkát végez.

Körülbelül az a kategória, mint a sofőr, akivel egyszer dolgoztam. Ő elégedett volt, hogy azzal 180at keres, van egy kis lakása.


Így belegondolva valahol ez birkaság. Ennyi idő alatt tovább képezhette volna magát, vagy külföldre mehetett volna, de itt a probléma a fejekben van szerintem. Ők egyszerűen úgy gondolják, hogy ez így rendben van, és inkább elevickélnek itt Magyarországon ebben a langymeleg akármiben kevés pénzért, mint hogy megerőltessék magukat.

A fiatal talán ébredeznek, és már nem hajlandóak éhbérért messzire bemenni dolgozni, de az idősek közül sokan lehet, hogy már reménytelenek



2018. júl. 16. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a problémádat! Neki megfelel, feltehetöen elég neki a keresete (és nem feltétlen kevés, amit kap), akkor neked mi bajod ezzel?
2018. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Balázska főként a magyarokat gyűlöli, illetve azokat akik dolgoznak, nem drogoznak, nem alkoholizálnak és nem a nővérük nyakán élősködő gyakoris bérkérdezők!
2018. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi a gondod? 50km szerinted sok? Nézz szét nyugaton, ott az emberek ennél jóval többet is hajlandóak utazni a munkáért.
2018. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

50 km manapság nem egy legyőzhetetlen távolság. Valószínűleg jó munkahelye van, ahol szeret dolgozni, jól keres, ugyanakkor szívesebben él vidéken.

Mellesleg én Budapesten belül utaztam majdnem másfél órát naponta kétszer munkahely miatt.

2018. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó de könyörgök, Mo-ról beszélünk, ahol felmenni Bpre busszal dugótól függően 2-3 óra is lehet. istenem.
2018. júl. 16. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
2-3 óra a nagy fa*t. Valld be hogy dologtalan munkakerülő vagy, aki csak helyben hajlandó dolgozni. De másnak beszólsz mert dolgozik
2018. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Aha.


Tehát nem vagy ismerős a környéken, gőzöd sincs arról, hogy mennyi ideig tart, ezért érdemben hozzá sem tudsz szólni, aztán még azt is megállapítod, hogy munkakerülő vagyok :D

úgy látszik, itt mindenki pszicho diplomát kapott a 8 általánosa mellé.

2018. júl. 16. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Haha, 2-3 óra. Buszon is lehet dolgozni vagy bármit csinálni egy laptoppal.
2018. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindegy, hogy melyik helységröl van szó, mert Komárom megye azért elég nagy.


2. Azt honnan tudod, hogy BP-re megy, mert láthatólag te nem ezzel a busszal jársz, különben tudnád a menetidöt.


3. Utazás közben sok mindent lehet csinálni, szóval az nem elveszett idö

2018. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Téged miért zavar? Valószínűleg így jobban megéri neki + szeret ott élni ahol most van. BP-en megfizethetetlen az albérlet, saját lakás meg egyszerűen képtelenség (ha csak nem örökölted vagy oda születtél)!

Nem mindenki akar ám a bűzben, mocsokban "élni" és e mellé egy 20-30nm-es lyukban tengődni csakhogy elmondhassa, hogy "infojmatikuszkéntt 6000000000000 a netttyóm"...

2018. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!