Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek most állásinterjúra...

Menjek most állásinterjúra kopottas tudással vagy előbb hozzam vissza magam a csúcsra és úgy?

Figyelt kérdés

Hívtak állásinterjúra van is nagyon jó képesítésem, de erősen megkopott a tudásom. Na most vagy elmegyek most az interjúra és bevallom hogy jelenleg sokat felejtettem de folyamatosan tanulom és felhozom magam, vagy tanulok gőzerővel de ez legalább 1-1,5 hónap tanulás és akkor fullos tudással tudok menni az állásinterjúra. Nem olyan jellegű munka hogy ilyen, hogy vagy mi a kedvenc kajád jellegű állásinterjú legyen nyilván bele kérdeznének szakmaibb témákba.


A cég azt mondta hogy ősztől is lehetne kezdeni szóval nincs arról szó hogy sürget az idő. Ha most húzom halasztom a dolgot a tanulással akkor lehet valaki mást felvesznek helyettem, de attól is félek ha most megyek interjúra aztán nekem bökik hogy ilyen tudással mit akarsz itt hülye gyerek?



Ja és a cég keresett meg engem a profession-on látták az önéletrajzom és ők hívtak fel.



2018. júl. 16. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Majd megvárnak mi? Azonnal keresnek mást nem fognak várni am nem úgy kell mutatni hogy jaj amúgy tök szar vagyok hanem midenhez is értek és ennyi fizetés nem elég de elfogadom.
2018. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen képesítés?
2018. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hálózat mérnök vagyok és van egy cisco hálózati cég általi papírom.


Jó első válaszadó igazad van, de ha bele kérdeznek hogy na mit tudsz xy technológiától akkof pislogjak szépen?

2018. júl. 16. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság! Pislogjál és mondd, át kell gondolnod - előjönnek a dolgok!
2018. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jó a szakma mert nem sok mindenki ért hozzá úgyhogy nem fognak megszorongatni
2018. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

"Majd megvárnak mi?"


Szalagmunkára nem mennek el az emberek dolgozni havi 195 ezerért Kecskemétre.

A komolyabb melóra, meg évek óta nincs ember.


Én megmondanám, hogy kicsit kopottas a tudásom, de 1-1,5 hónap alatt fel tudod eleveníteni. Viszont akkor nem biztos, hogy visszajössz ide, mert vannak 2 másik helyről is lehetőség. Szívesen meghallgatod mit kínál, meg mit kínál a másik kettő is, aztán eldöntöd. Ezt meg csak azért mondod el, mert őszinte akarsz lenni.

2018. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat végül vissza válaszoltam, gyakorlatilag az mail elküldése után 2 perccel már csörgött a telefon, hogy mikor megyek interjúra :D


Őszintén bevallom, hogy jelenleg még nem vagyok a toppon de felhozom magam a maxra amint munkába állok.

2018. júl. 18. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Bátorság! vizsga előtt is úgy érzi az ember, hogy semmit sem tud, kihúzza a tételt és a borzalmas halmazból arra irányul a figyelem, az lesz világosságban, amely a megoldáshoz vezet. És később is, majd ahogy a feladataid jönnek sorban - azokon keresztül frissíted és bővíted a tudásod.

Egy kis baráti segítség is jól jöhet, ha sok a jelentkező:

[link]

2018. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem arról van szó hogy nem tudom csak annyi hogy kell 1-1,5 hónap míg gatyába rázom magam. Ja ez jó vidi, köszi a segítséget :D
2018. júl. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!