Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott valaki a Lufthansa...

Dolgozott valaki a Lufthansa budapesti ssc-jében?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugy erted a Lufthansa Systems-nel?
2018. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, úgy bocsánat.."1st level Application Operator" pozíció,12 órás műszak..gyanús ez nekem..xD Valakinek tapasztalata a cégről?
2018. júl. 17. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:

12 oras muszak, 6-tol 6-ig. Allitolag tobb szabadidot es jelentosen kevesbe felborult bioritmust ad a 3 muszakos (8 oras) munkarendhez kepest, a kerdes birod-e 12 oraig nezni a monitort.


Joreszt a Lufthansa systems sajat fejlesztesu alkalmazasait kell uzemeltetni, monitorozni, szukseg eseten helyrerugdosni. Mivel sajat fejlesztesuek, nemigen kell IT gyakorlat, ugyanis helyben kell mindent megtanulni. Helyszin Infopark.

2018. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én voltam interjún ott, kaptam is ajánlatot, de nem fogadtam el, a lóvé is karcsú volt, meg én azt a 12 óra munka 3 napig majd 3 nap off-ot nem bírtam volna, ja meg persze hétvége is sok elment volna e miatt. Ami még érdekes lehet, hogy csak angol kell, kevés elvileg a bemenő hívás és linuxot támogatnak.
2018. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 mi volt az a 'karcsu' love, amit emlitettel? Az infrastukturat alad teszik, az oprendszert es a middleware-t szinten alad teszik, neked csak az alkalmazast kell tamogatni meg hibajegyeket nyitni.


A 12 orazas valoban nem valo mindenkinek, ezt alairom.

2018. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 12h nekem nem lenne gond,csak a hétvégék..kérdés h milyen gyakran kell hétvégén dolgozni..
2018. júl. 18. 00:05
 7/10 anonim ***** válasza:
folyamatos munkarend van, tudod, a gepek is 0-24 repulnek... a hetvege ugyanugy munkaido, mint barmelyik masik nap, csak maskepp fizetik.
2018. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt tudom,csak azt remélem h nem kell mindig hétvégén dolgozni..pl.hétfő,kedd,szerda munka,utána 3 szapad nap..és így van valmilyen rotáció.szóval nem mindegyik hétvége jön ki munkára.
2018. júl. 18. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
jol gondolod, nyilvan nem minden hetvege megy ra.
2018. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én dolgoztam ott.ÁTVERÉS AZ EGÉSZ CÉG !!!

Igérnek szép fizetést 5-600 0000 ft.Angol alapfok nyelvtudással hirdetik az állást.Aztán kiderül , hogy C tipusú nyelvtudás kell a munkához.

A valóság az, hogy felvesznek 15 embert aztán 3 hónap múlva ha nem tetszik az arcod a főnöknek vagy esetleg nem nyalsz be mehetsz a fenébe.

A 15 főből jó ha megtartanak 3-4 főt.

2019. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!