Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova mehetnétek ha kirúgnának...

Hova mehetnétek ha kirúgnának az állásotokból? A közmunka világába maximum?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

szép lenne ha a 6 féle szakmámmal ami mellesleg mind a négy szektort felöleli utcát söpörnék..


egyébként meg hobbiból bármikor :)

2018. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Egyelőre még nincs végzettségem, tanulok. Most diákmunkán vagyok. Ha innen kivágnának, akkor találnék más diákmunkát. Nem sokkal, de minimálbér felett fizetnek, most is netto 65-öt keresek, hétköznaponként 4 órában. Mellette pedig nyaralok, szünet van.


Aki közmunkára megy, az beteg, vagy nagyon buta, vagy lusta elköltözni oda, ahol a szaftosabb melók vannak.

2018. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az h hány szakmád van önmagában semmit se jelent a kérdés hogy MIK és MILYEN gyakorlattal.

Nekem 4 szakmám van amik együtt 5 ft-ot se érnek, a 4 ből 3mal soha az életben egy napot se dolgoztam, a negyedikkel igen, de annyira beszűkült az is hogy ha inenn elküldenek hova kellek majd sehova.

2018. júl. 18. 18:42
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha kirúgnának akkor másnap lenne 3 másik cég ahol kezdhetnék. Építőipar.
2018. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A diákmunkát hagyjuk mikor anno én diák voltam egy telefon a szövetkezetnek hogy jövő héten ráérek 2 napot és lett meló 2 napra.

Volt hogy úgy mentem 3 napot melózni 1 héten h mind a három nap más céghez. AZ könnyű volt.


De most a 4 szakmával immár nem diákként visszamennék oda ahol anno diákként zéró szakmával még érettségivel se dolgoztam... szóba se állnának velem.

Nem érdekes.....

2018. júl. 18. 18:44
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Van szerencsém az országnak olyan részén élni, ahol sok munkalehetőség van. Minden héten dugig vannak az újságok hirdetésekkel. Lenne másik 1 nap alatt. Nem feltétlen lenne jobb, de lenne.
2018. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Hiányszakmában dolgozok, kb 2x akartak kirúgni. A 2.nál a fönököt felvilagositottam, hogy a kutya nem jönne hozzá dolgozni, en meg holnap a szomszédban is kezdhetek. Ez nagyon nagy aduász a kezünkben.... tehát nem aggódok, sem attól, hogy kirúg, sem attól, hogy közmunkás legyek.... já es nincs szakmám...
2018. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Tartalékból értékes tanfolyamra mennék, ahol orrán-szájján megtanulnám a választott területet, majd kényszervállalkozásba kezdenék. Azt, hogy mégegyszer a ratyi csűrhe lényekkel legyek együtt, nem vállalnám be.
2018. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"majd kényszervállalkozásba kezdenék"


Azt már hallani is szar öcsém. Akkor inkább szalagmeló meg szarlapátolás mint kényszervállalkozás.

2018. júl. 18. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
az istenért se akartak kirúgni, kénytelen voltam felmondani - 2 nap alatt találtam állást
2018. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!