Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két nap betanulási idő elég...

Két nap betanulási idő elég egy irodai munkához?

Figyelt kérdés

Több éves irodai gyakorlatom van, de sajnos betegségek miatt az elmúlt egy évben nem tudtam dolgozni.

Most végre felvettek egy egyszerű irodai munkára, össz-vissz 2 nap volt a betanítás, az elődöm távozott.

Hiába a gyakorlat, ez más iparág, más program, stb.

Nem boldogultam egyedül, mert még annyi időm se volt, hogy egyáltalán átlássam a rendszert.

4. nap kirúgtak...

Ez tényleg így működik manapság?

Korábbi munkahelyeimen hetek, hónapok alatt, fokozatosan sajátítottam el a szükséges ismereteket úgy, hogy mindent tudjak önállóan végezni.

Na de két nap mire elég??



2018. júl. 19. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Jött valaki akinek kellett a helyed, és mivel elég "jellemes" társaság lehet, így intézett el. Ne vedd magadra.
2018. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A jelek szerint neked nem volt elég.

Mi viszont honnan tudjuk, elég-e, ha nem ismerjük, milyen irodai munkáról van szó?

.

"Ez tényleg így működik manapság?"

Igen, Manapság IS. A munkáltató alkalmatlannak tartott annak a munka elvégzésére, amiért fizet.

2018. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nos, több éves gyakorlattal a hátad mögött vettek fel. A cég így joggal bízhatott benne hogy érted a dolgodat. Sok évnnyi tapasztalattal máshol sem babusgatnak hónapokig hanem bedobnak a mélyvízbe.
2018. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak kellett a helyed másnak. Azért legalább 1-2 hét mire az ember TÉNYLEG megszokja a helyet, megismeri a munkaköréhez kapcsolódó kollégákat (tehát csak a "szűk" réteget). Ne vedd magadra, valószínűleg egy f*s cég...
2018. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
2 nap semmire sem elég, tapasztalat ide vagy oda. Ne vedd magadra!
2018. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem borultam ki, mert ritka sz@r hely volt, beleértve a körülményeket is.

Tényleg nem tudtam, hogy most velem van-e a hiba, vagy a munkaadóban, hiszen az utolsó munkahelyemen az osztályvezető helyettese voltam, de ezt hónapok alatt sikerült elérnem.

Sajnos nagy szükségem lett volna a munkára, akármilyen is, mert a korom és a betegségeim miatt általában odáig sem jutok, hogy egyáltalán próbanapra felvegyenek (egy-két kivétellel).

2018. júl. 19. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
megváltozott munkaképességüeknek mindig hirdetnek állást raktárban . ne add fel.
2018. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszázalékolva (nem is akarom), így nem vagyok megváltozott munkaképességű.

Az más kérdés, hogy sajnos hosszú távon nem bírom már a fizikai munkát (kipróbáltam), mert majd leszakad a hátam és a derekam, ami az én koromban már nem meglepő.

Csak ugye, irodai munkára meg fiatalokat keresnek, így nekem szinte a nagy semmi marad..

2018. júl. 20. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:

iylen ládamosás slaggal meg hasonlók. ezeket bírnád, ülve is lehet csinálni.

meg láttam van ahol 40 45 felettieket keresnek.

2018. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem elég de az a munkaadó vagy munkás aki tökéletesen tudja ezeket a dolgokat úgy gondolja,hogy igen.Privat laboratóriumban dolgozom és itt is a főnöknő úgy gondolja ha láttad egyszer azt tudod megbmajd belejössz,legjobban akkor tanulod meg ha egyedül maradsz.Ez így nagyon nehéz. Ha megmutatná normálisan, magyarázattal mit hogy kell csinálni hogy az le legyen írva akkor sokkal könnyebb lenne.
2020. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!