Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen jó a fizetés manapság a...

Ilyen jó a fizetés manapság a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Egy rendőrt láttam szolgálaton kívül egy elég fiatal 5-ös BMW-be gurulni, ilyen jó a fizetés manapság a rendőrségnél?
2018. júl. 19. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, ami kocsit lefoglalnak, azt megtarthatják, lehet épp lekapcsolt valakit abból van.
2018. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
igen persze havi 4-5 milla nettó
2018. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hitelre is lehet venni autót. Vagy kapni valakitől. Vagy alapból gazdagnak lenni, gazdag családba születni. Stb.
2018. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múltkor találtam FB-on egy rendőrös mémes oldalt. Ha igazak az ott kommentben írtak, akkor tíz év után is megállítja a nettó 160 a fizetésüket... és akkor most tényleg a nagyon-nagyon plafont mondtam. Gondolom, a járőrökről beszéltek ott, a nyomozók és a magasabb rangúak többet kaphatnak, de gazdagok ők sem lesznek.
2018. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!