Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A konzolvilág -ban értékesítő...

A konzolvilág -ban értékesítő munkát végzettség nélkül megpályázni van esélyem?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy értékesítői állás, eddig még csak étteremben dolgoztam pincérként, értékesítői végzettségem nincs, de az eladásban jártas vagyok.

Így is lenne esélyem megpályázni?

A videojátékok terén egyébként nagy a tapasztalatom, nagyon érdekel



2018. júl. 21. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagy a tapasztalatod és meg tudod játszani a határozottságot illetve nem vagy lekezelő a laikus vásárlóval, akkor simán mehetsz.


Hatalmas a munkaerőhiány.

2018. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legfontosabb itt is a a jó kommunikáció készség, ami a pincér szakmánál is alap dolog, szóval ezzel nincs gondom.
2018. júl. 21. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző cég ahol dolgoztam a recepciós 160-at keresett. Egész nap nem kellett semmit csinálnia, csak a kávégépet tisztítani és a virágokat öntözni.


Nyugodtan mondhatsz 180-at, max azt mondják, hogy az sok és engedsz kicsit.

2018. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet.
2018. júl. 21. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyi még esetleg, hogy ne a központi címre küld a jelentkezésedet, hanem az adott szaküzletbe. Ha az egyikbe nem vesznek fel, még mehetsz a másikba.


Kirendeltségek rendszerint nagyon keveset kommunikálnak egymással és ilyen jellegű információkat nem osztanak meg hogy ki jelentkezett ide.

2018. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért ide nem várnak el agysebész diplomát, engem többször egy tök p..szt pasas szolgált ki és nem egyszer akartak lehúzni.


Rákérdeznek pl milyen játékot ajámlanál ha XY dolgot keres, meg ilyesmi

2018. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja hát igen, én is így gondolom.
2018. júl. 23. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!