Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetésben nem...

Ha egy álláshirdetésben nem kérnek konkrétan semmit sem a jelentkezéshez, akkor hogyan kell jelentkezni? Nyilván önéletrajzot küldök, de mi van az egyéb dokumentumokkal? Részletek lent

Figyelt kérdés
Annyit írtak csak, hogy felsőfokú végzettség, ms office ismeretek, cselekvőképesség, büntetlen előélet, nyelvvizsga előny, stb. De azt nem írjàk, hogy milyen dokumentumokat csatoljak a jelentkezéshez. Még az önéletrajzot sem. Én úgy gondoltam, azt azért küldök, de nem tudom, hogy pl. oklevél másolatot, erkölcsi bizonyítványt, nyelvvizsga másolatot küldjek-e?

2018. júl. 21. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Első körben önéletrajz. Ha felvettek akkor megmondják úgyis, mi kell.
2018. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!