Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írjak az önéletrajzba a...

Írjak az önéletrajzba a hobbijaimról, illetve a munkához kapcsolódó egyéb készségeimről?

Figyelt kérdés
Igazából semmi olyan különlegesebb hobbim nincs, ami illeszkedne az adott állásokhoz. Én nem látom értelmét ilyet írni bele, de sok helyről hallottam, hogy érdemes. Azzal kapcsolatban szintén bizonytalan vagyok, hogy (ha nem kérnek motivációs levelet), akkor írjak-e az önéletrajzba egy kicsit a személyes tulajdonságaimról, amik az álláshoz illeszkednek (pl. jó kommunikációs készség, stb.)?

2018. júl. 21. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Personal skills rovatba
2018. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az önfényezés, ráadásul ilyen sablonos módon, hogy "jó kommunikációs készség", szerintem nem előnyös. Ennél már csak a csapatjátékos lenne elcsépeltebb, valószínű minden HR-es könyökén jönnek már ki ezek a jelzők. Hobbikról írhatsz, ha van valami relevánsabb (pl. versenyszerű sport, zenélés, stb), de semmitmondó dolgok, mint kirándulás, olvasás nem hiszem, hogy sokat lendítenek a megítéléseden.
2018. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!