Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres az utobbi...

Mennyit keres az utobbi idoben pl multinal 3 nyelven beszelo telefonos dolgozo, vagy hasonlo Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Magyar, Angol, es Sved nyelvre gondoltam es kerlek irjatok hogy netto vagy brutto. Koszonom!

2018. júl. 24. 05:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Pfff, ez már három nyelv? Szerintem inkább kettő.
2018. júl. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetne a kerdesre valaszolni kotekedes helyett? En a Magyart is nyelvnek szamoltam, elnezesedet kerem ha az nem szamit.
2018. júl. 24. 07:15
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
A svéd viszonylag ritkább nyelv, szóval szerintem Budapesten 250 nettó simán jár érte egy ügyfélszolgálaton.
2018. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

a magyar valóban nem számít, legalábbis Magyarországon nem, hiszen ezt alapnak veszik. ha most Svédországban vagy, ott meg a svéd nem számít.


valóban olyan 200 nettó körül, az mindegy, hogy ritka nyelv a svéd itthon, ettől még nem fizetnek többet, mert ez is csak egy nyelv és van elég jelentkező rá. folyékony, az anyanyelvit megközelítő nyelvismeretet kérnek általában az összes olyan nyelven, amelyen az ügyfélszolgálatos kommunikál.

2018. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé el vannak tévedve a válaszolók. C1+ svéddel az alap bérsáv most 450k bruttó tapasztalat nélkül, Budapesten. Szakmányban keresik az embereket, rengeteg skandináv folyamatot hoztak az elmúlt pár évben Magyarországra, az ELTE képzése ritkán termel ki olyanokat, akik eljutnak tárgyalóképes szintre, a visszaköltözők meg az ideköltöző svédek között meg kevés az olyan, akinek vállalható tapasztalata meg képzettségi szintje van.
2018. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne tessék bántani kedves utolsó, ezt már cége válogatja. Én már csak tudom, van svédes kollégám :)
2018. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Telefonos ugyfelszolgalaton dolgoztam Svedorszagban is, es Angolul is folyekomyan beszelek. Vagy az Angol nem szamit annyira? Esetleg cegeket, szakmai teruleteket tudnatok irni, ahol tenyleg jo a fizu?
2018. júl. 24. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mint látod az állások 75%-át munkaerő kölcsönzők hirdetik, nem tudni milyen cég áll mögöttük.

2018. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
@6 Ha a Transcomról vagy valamelyik hasonló remek helyről van szó, akkor lehet, de a nagyobb SSC-k már nem adnak nagyon ennél kevesebbet.
2018. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nettó 300 szerintem sima.
2018. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!