Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, szolgáltató...

Budapesten, szolgáltató központban (SSC) ilyen tapasztalatokkal mennyi fizetést lehet mostanság elkérni?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy álláskeresésbe csaptam fel, vagyis inkább egyelőre csak gondolkozok rajta.


pénzügyi diplomával , aktív angol nyelvtudással , 6 éves szakmai tapasztalattal (GL accounting/Controlling)


Jelenleg kissé alulfizetettnek érzem magam a Hays salary guidje alapján. Ez alapján a fizetésemnek minimum 6-ossal kéne kezdődnie de átlag 650 környékén kéne lennie, és nem árulok el nagy titkot ha azt mondom, hogy nem annyi.


[link]


2018. júl. 24. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Glassdoor a barátod, google keresésen át, még a lezárt részek egy része sem lesz lezárva.

Egyébként szerintem ebben a felmérésben vannak gondok, pl: az infós rész nincs ennyire közel a többihez/ alatta azoknak.

2018. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit én láttam a fizukból újabban, a Hays elég pontos. Szerintem 650 bruttó ekkora tapasztalattal, pénzügyi szektorban valid lehet - egy kétségem van, sok helyen keresnek 2 idegen nyelvű pénzügyi szakembereket (pl, angol-francia, vagy német, holland), lehet ezeket a magas fizukat nekik tartogatják. De add meg a 650-et, aztán ha nagyon kellesz (már pedig fogsz) alkudnak, ha akarnak.
2018. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen kimutatásoknak nem igazán lehet hinni. Attól függ az eredmény, hogy kik töltik ki. Illetve az adott munkahelyektől is nagyban függ a bérezés.
2018. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy régebben dolgoztam SSC-ben, de igen minimum 650-nek kéne lennie ilyen tapasztalattal. Én nekem igaz csak 3 év tapasztalatom van, de 550-et keresek. Hidd el megfizetik, ha valóban jó vagy.
2018. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!