Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járna ebben az esetben a napi...

Járna ebben az esetben a napi egy étkezés, vagy 500Ft-os kiküldetési pénz?

Figyelt kérdés
Az xy kft.-nél dolgozom nem régóta amely egy villamos termékekkel kereskedő cég. Debrecenben van a központ, valamint az ország 24 városában vannak kisebb üzletek. Pár hét munka után behívtak engem és még néhány kollégámat az ország nyugati széléről két hétre, hogy "betanítsanak" minket a debreceni boltban. Kaptunk szállást egy nagy ipari parki épületben, valamint fizetés is kapunk ezekre a napokra. Fizettek benzint annak aki autóval jött és a jegyét annak aki vonattal. Kérdésem az lenne, hogy járna -e a napi 500 forintos élelmezési költségtérítés, vagy napi egy étkezés ilyen esetben? Mondjuk az autópálya matricát sem fizették annak aki autóval jött, de arra ráfoghatjuk hogy nem muszáj autópályán közlekedni. Valamint Vasárnap kellett elindulni, én 7 órát utaztam vonattal mire ideértem. Erre az időre nem járna túlóra pénz?

2018. júl. 24. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk külföldi kiküldetés esetén jár kajapénz, egyébként nem. Túlórapénz meg sosem, hiába maradunk helyben 0-24-ben.
2018. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!