Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő pénzügyi-számviteli...

Pályakezdő pénzügyi-számviteli ügyintézőként merre induljak?

Figyelt kérdés

Hogy találjak munkát?

Küldtem már 2 helyre önéletrajzot, de nem írtak vissza. A munkaügyi központban is voltam, ott ajánlották azt a két helyet, ahova már írtam. Hogyan tovább?



2018. júl. 25. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
google-be beírod, hogy pénzügyi munkák, számviteli munkák vagy hasonlót a településeddel/megyéddel, ahol munkát keresel és nézelődsz, vagy konkrét cégek honlapján megnézed hirdetnek-e valamit, vagy akár keresel ilyen jellegű facebook csoportot
2018. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Egy mképes vagy egy tb-bér tanfolyam felé.
2018. júl. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A bankok állásajánlatait is böngészd át.
2018. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még mindig aktuális a kérdés. A profession oldalon regisztráltam, amit feldobál állást nekem, oda már mind jelentkeztem, de még csak visszajelzés se jön egyiktől se.

Az újságban is nézem az állásokat, azokból talán egy helyről jött visszajelzés, hogy már betöltötték az állást.

Amúgy szeptembertől kezdem a mérlegképest, csak mellette szeretnék dolgozni is.

2018. aug. 29. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A professionnel én úgy jártam, hogy a munkatapasztalat+ egész jó papírjaim ellenére ( bsc diploma+ 3 kiegészítő okj a területen) kb 20 jelentkezésből egyre jött válasz.

Az egyik olyan ahonnan nem jeleztek, az a cég, ahol a parom dolgozik- ott a hresnél rákérdezett, mondta, hogy mindenre reagálnak. Szóval vagy hazudik vagy az oldal nem küld át mindent a munkaadóknak.


Én a helyedben, ameddig nem költöd el az összes pénzed/ ameddig szüleid finanszírozzák, mérlegképesre beiratkoznék, akár távoktatásban is.

Közben igen, banki ügyintéző stb.

Vagy, ha sürgős a munka, közigálláson pénzügyi ügyintézői munkát keresni.

Közigazgatás, szóval, ne számíts nettó félmilliókra, közalkalmazotti bértábla :)


Önéletrajzodat nézd át, mennyire van rendben, neten százmillió tanacs van.

De az europass kb mindenhova jó ( tapasztalatnak a gyakorlati helyet beírhatod)


És plusz egy jó tanács: ha latsz olyan állást, ami kicsit is kapcsolódik a végzettségedhez/ érdeklődésedhez, jelentkezz rá, nem " ciki" ha megprobalod és nem vesznek fel.

2018. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: felületes voltam, ha lesz mképes, az tuti! :)
2018. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!