Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tehetek rendőrségi feljelentés...

Tehetek rendőrségi feljelentést ismeretlen tettes ellen ha valaki évek óta alám akaszt a munkahelyeimen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tehetsz max kiröhögnek.
2018. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én ebben olyan biztos. Nem tinédzser vagyok, meg huszonéves.
2018. júl. 26. 20:41
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tinédzser vagyok, meg huszonéves"

Ez pont nem jelent semmit. Ha a gyanúd legalább kicsit megalapozott (nem csak te képzeled be magadnak) és van rá esély, hogy egy emberhez köthető, akit meg is találnak, ráadásul mindez ténylegesen bűncselekménynek vagy szabálysértésnek minősülés az elévülési időn belül van, akkor komolyan fognak venni. Ellenkező esetben lehetsz te 80 éves is, akkor is körberöhögnek. Vagyis ezt így, konkrétan nem teszik meg, csak az elvárható minimális szinten kezelik az ügyedet. Nyomozni az égvilágon senki sem fog, csak olyan szinten űzik majd a papírmunkát, hogy úgy tűnjön, mintha dolgoztak is volna, de a lehető leghamarabb lezárják a nyomozást.

2018. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Előbb vagy utóbb vér fog folyni valahol, addig nem veszik komolyan az embert és addig szórakoznak, meg nem szállnak le az emberről. Hát mindennek van ám határa.
2018. júl. 26. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Kb mintha ellopott értéktárgy miatt tennél feljelentést ismeretlen tettes ellen. 99.9%-ban eredménytelenül lezárják mert nem tudnak vele mit kezdeni.
2018. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Már évek óta létesít veled erőszakos szexet???

A bunkó stílusod alapján palinak tűntél, ezek szerint tévedtem és egy bunkó, de gyenge nő vagy?

Mondtam már az úriembernek, hogy ne akassza a kukiját a fenekedbe, esetleg elképzelhető, hogy kölcsönösnek veszi a vágyaitokat?

2018. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy alád akaszt?

És mi az, hogy munkahelyeiden??? Mindegyiken? Akkor nem lehet, hogy benned van a hiba?

2018. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Milyen bűncselekményekkel történt? Mert a rendőrség bűncselekményekkel foglalkozik, nem munkahelyi gonoszkodással...
2018. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"Nem tinédzser vagyok, meg huszonéves."


Kortól függetlenül nem tudnak mit kezdeni egy csomó baromsággal amivel megkeresik őket.

2018. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 mit jelent az, hogy "alám akaszt"?


2 ha tudod ki az, akkor miért ismeretlen tettes ellen akarsz feljelentést tenni?

2018. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!