Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a különbség a számítógépes...

Mi a különbség a számítógépes rendszer karbantartó és az informatikai rendszerüzemeltető között?

Figyelt kérdés
A karbantartó lehet rendszergazda vagy az a rendszerüzemeltető?

2018. júl. 30. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet.
2018. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lásd itt:

[link]


Most a szakképesítés neve "informatikai rendszerüzemeltető", de ezzel 3142 FEOR számú számítógépes rendszerkarbantartó munkakört és 3143 FEOR számú rendszerüzemeltető munakkört is be lehet tölteni, tovább 3144-es webmesterit is.


(A munkakörök magyar megnevezése szörnyű.)

2018. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én most érettségiztem és az van a bizonyítványba, hogy a betölthető munkakör a számítógépes rendszerkarbantartó. Akik meg később végeznek rendszerüzemeltetők lesznek állítólag és így nem igazán értem a különbséget :D
2018. júl. 30. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor 23 éve érettségiztem gimiben info tagozaton, akkor egyszer az informatika érettségire egy számítógép-kezelői képesítést adtak (csak egy érettségi bizonyítványba helyezett lap volt), másik vizsgánkra meg egy középfokú-szoftverüzemeltetői papírt kaptunk.
2018. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!