Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Melyik gazdasagi diploma multifunkcionalis?

Amelyikkel minden olyan allas betoltheto, ami a tobbivel nem. Nemzetkozi gazdalkodas vagy a turizmus vendeglatas erosebb?

Penzugy-szamvitel, gazdasag-matek elemzo es alkalmazott kozgaz nalam kb kizart a tul sok matek miatt, igy a tobbi jatszik, a fent irt ketto nagyon teszik, de termeszetesen, ha a ker-mark vagy gazd-manage stb szerintetek multifunkcionalisabb, akkor kerlek tamasszatok ala, hogy miert!:)

Tudom sok fugg attol, hogy milyen iskolabol jovok majd ki egy diplomaval, bgere vagy bcere megyek:)

2018. júl. 30. 14:42  Privát üzenet  

A válaszok
Nemzetközi gazdálkodás.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. júl. 30. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy ertetted? Turizmus vendeglatasnal erosebb vagy mind kozul?

# 2/6Időpont 2018. júl. 30. 14:51 Privát üzenet
gazdmen amit te keresel

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. júl. 30. 15:41 Privát üzenet
Attól függ mit tanulsz ég milyen nyelven fogsztudni, meg milyen tapasztalatot szerzel, nem a papirtol

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. júl. 30. 16:08 Privát üzenet
Turizmus vendéglátás az vicc szerintem. Lehet, hogy nem könnyebb minta többi de nevetségesen hangzik. Egy komolyabb pénzügyi állásra pl még lehet be tudsz csúszni egy nemzetközi gazdalkodassal vagy gazdalkodas management-el de nehezen tudom elképzelni, hogy turizmus és venéglátást komolyan vennék. Persze lehet, ugyanannyi matek van benne mint a többiben..de nekem valahogy nem ugyanaz. Pénzügy számvitel Corvinuson pl BA-nak számít, tehát nem tudom, hogy túlzottan matekos-e, de még az is egy jó opció.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. júl. 30. 17:05 Privát üzenet
De igen, alapvetően az számít hány nyelven tudsz és milyen plusz dolgokat csináltál mert rengeteg közgazdász van aki pincérkedik (a hasztalan, nyelvet nem beszélő fajták általában). Akármelyik jó szerintem, de én turizmusra nem mennék mert nagyon büfé szak hangzata van nem vennék komolyan senkit aki arra járt.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. júl. 30. 17:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért mondják hogy érdemes tovább tanulni, ha sokszor ugyanazt a fizetést kapja az ember diplomával is mint szakmával?
Evosoft fizetés. Fél év múlva végzek az Elte Ik-n, junior java programozóként mennyit fizetnek az Evosoftnál? Fél milla / hó reális (bruttó)?
Mennyit keres egy bírósági fogalmazó? Számít e, hogy valakinek jogász, igazságügyi igazgatási, vagy esetleg munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási diplomája van?
Tényleg ilyen sokat ér a diploma?
Létezhet az, hogy egy mérnöki diploma semmit nem ér?
A “közigazgatás szervező” büfészak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!