Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennetek, ha rajosztok...

Mit tennetek, ha rajosztok hogy ti kapjatok a legkevesebb bert a cegen belul? Kernetek fizetesemelest?

Figyelt kérdés
Eppen lejasrt a probaidom, mikor megtudtam, hogy mindenkit tobb penzzel vettek fel mint engem. Miota ott vagyok nagyon igyekszem teljesiteni. Aranylag jok az ertekeim is, de az nagyon zavar, hogy mas pofatlan emberek tobbet kapnak nalam.

2018. júl. 31. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ők tárgyaltak ki maguknak többet. Erre még csak most jöszöl rá? Ha keveset kértél, így jártál.
2018. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Örölnék neki, hogy van mit ennem, biztos nem pattognék hanem nagyon hálás lennék, hogy végre nem kell éheznem és van munkám. Főleg ha felmondasz ott van helyetted másik 100000 aki sokkal olcsóbban is megcsinálja.
2018. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? Elgondolkodnék azon, hogy mennyire vagyok életképes. :)


Nézd, ők ennyit tudtak kialkudni maguknak, nem kell, hogy egyforma fizetése legyen mindenkinek.

Én mindig éltem a lehetőségekkel, ha úgy hozta a sors, még vissza is éltem vele. Törtess, aztán majd lesz valahogy...


Régi cégemnél 7 évet lehúztam. Az új dolgozók mindig magasabb órabért kaptak, mint azok, akik már évek óta ott dolgoztak. Nem véletlen, hogy nem lehetett beszélni a bérekről. Kértem emelést, elutasították, aztán megszellőztettem, hogy tudom, az újak magasabb bérrel vannak. Ha nem kapok, megyek... Kaptam. :)

2018. aug. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

"más pofátlan emberek".


Bezzeg Te, a jószívű, tisztességes, kiváló emberi értékekkel bíró munkavállaló te elfogadod az alacsonyabb fizetést. És gyakorikérdéseken vered a nyálad.

2018. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!