Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan anyagi helyzetben lehet...

Olyan anyagi helyzetben lehet egy cég hogy már az 50E-t kereső részidős takarítónő bére is problémát jelentsen?

Figyelt kérdés

Létezik hogy annyira szar anyagi helyzetben legyen egy cég, hogy dolgozik ott két takarítónő, részidősök, és havi nettó 50-et kapnak kézbe és még ez a pénz is problémát jelentsen?

Hónapos csúszások, most ennyit kapsz a többit majd jövő héten, és akkor a nyomorék 50.000 pénzüket megkapják 3 részletben hónapos csúszással.


Létezik hogy emögött valós anyagi probléma van? Mert akkor ennek a cégnek reszeltek.

Csak csodálom, hogy az ugyanitt dolgozó finoman szólva nem ennyit kereső emberek bére meg időben megjön. Tehát 200 nettó kifizetése időben nem probléma, de a takarítónő 50.000 fizetése igen?


2018. aug. 1. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem lehet, kimondja newton 13423 törvénye, "egy cégnek egy 50 észre bér kifizetése sohasem jelenthet gondot"
2018. aug. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt csodálom hogy a takarítók mit bohóckodnak még itt.

Egyszerűen nem fér a fejembe. Ilyen szart ahol ennyit fizetnek másutt is találna és ott legalább az a szar kis pénze időben megjönne.

MOst nem mindegy hol tolja a partvist?

2018. aug. 1. 09:29
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyébkétn az létezhet hogy ezen az oldalon a kérdésre is válaszol valaki és nem mellébeszél trollozik meg tök mást feszeget mint amit kérdeztem?


Ilyen lehet?

2018. aug. 1. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg kedvesmunkaugyi troll... Találj ki valami viccesebbet ezt mar unjuk
2018. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Összehozzak egy találkát közted meg a takinők közt?

Aztán majd tőlük meghallgatod első kézből.

Nem kell messzire menni Bp XIX. alapítványi iskola.

Oda kell menni. Ez az az iskola amit az igazgatóság khm viselt dolga miatt a MÁK tavaly 40 MILLIÓS normatíva megvonással büntetett. Ez az.

És az igazgató a 40 milliós bünti után még a helyén van és piál tovább ahogy eddig és húzza le az alkalmazottai bérét (de a sajátját meg az oda bejelentett soha be nem járó rokonaiét azt nem...)


Erre mondják hogy szerencse hogy igaz mert viccnek durva lenne.

2018. aug. 1. 09:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor jelentsd fel tessék ne itt pattogj
2018. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem kell messzire menni Bp XIX. alapítványi iskola."


Érdekes, a múltkor még a Blaha Lujza térnél volt az alapítványi iskolád :D

A takarítónőknek meg üzenem, hogy menjenek át közalkalmazottnak bármelyik Klebersberges suliba - garantáltan időben megkapják a bérüket. Ja, mondjuk nem 50 ezret, csak nettó 45.500-at.


Kérdező, Te is átpattanhatnál valamelyikn állami iskolába alkalmazottnak, s akkor nem kellene állandóan itt szidnod a főnöködet.

Kevés pénzt, de biztosat kapnál :D

2018. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"menjenek át közalkalmazottnak bármelyik Klebersberges suliba - garantáltan időben megkapják a bérüket"


Vicces, mert én 2 hónapja adtam le egy számlát a Klebersbergnek és még azóta nem fizették ki... Ott bent mindenki hárít.

2018. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajjj, istenem, hogy itt senki nem tud OLVASNI, értelmezni????

Annyira fárasztó már, hogy mindig csak belekötnek abba, amit írtam, én meg magyarázhatom azt, amit le sem írtam ...:D


Én mit írtam? Menjen el a takarító KÖZALKALMAZOTTNAK, akkor időben megkapja a fizetését.

Te mit írtál?

"Vicces, mert én 2 hónapja adtam le egy SZÁMLÁT a Klebersbergnek és még azóta nem fizették ki.."


SZÁMLÁT ADTÁL LE, tehát nem a közalkalmazotti fizetésedet várod, hanem valószínűleg vállalkozóként számláztál - akiket, mint tudjuk, sajnos mindig, mindenhol letojnak :-(

Tudom, mert voltam mindkettő a Klebersbergnél: vállalkozóként valóban elég hektikusan kaptam meg én is, de közalkalmazottként "percre" pontosan :-)

2018. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint 45 évesen, két diplomával "ntto" 120 ezret, csak mert ennyi az ÁGAZATI BÉR.
2018. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!