Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún amit az interjúz...

Állásinterjún amit az interjúztató mondott fizetés bruttó lehetett vagy nettó?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Általában ha fizetésről van szó bruttóról van szó, de én mindig vissza szoktam kérdezni azért, mert ez sem egy örök igazság.
2018. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

A nettónál azért ki szokták hangsúlyozni hogy nettó. Alapból a nettódat nem tudhatja mert néhány dolgoktól függően jön ki a bruttódból.

Ahogy fentebb írják, az a tuti ha rákérdezel.

2018. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Összevissza szokták mondani, valahol bruttót, valahol nettót mondtak eddig. Rá kell kérdezni mindig.
2018. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A nettódat nem tudhatja, mivel ez rengeteg dologtól függhet, szóval 99% hogy bruttó fizetésről lesz szó ebben az esetben.
2018. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nettó bérről is szoktak beszélni, az alatt pedig a bruttó bér 66,5%-át értik. Nem számít, hogy valaki adókedvezményre jogosult esetleg, akkor is ezt értik alatta, aztán max. ha felveszik, akkor felbruttósítják egy egyszerű osztással a nettót, és a delikvens később olyan adókedvezményt vesz igénybe, amilyet szeretne (nyilván akkor magasabb nettóval).
2018. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem kérdezted meg ??? Ha még ezt sem kérdezi meg az ember hogy mennyit fog keresni, bele se merek gondolni, hogy más egyéb információt egyáltalán megtudtál-e.
2018. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem releváns, mert más okokból nem vállaltam a munkát. Csak utólag gondolkodtam el, hogy ha ez bruttó amit mondott, akkor szánalmasan kevés.
2018. aug. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!