Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó fizetés a...

Mennyi a nettó fizetés a tiszaújvárosi Jabilban egy kezdő mérnök számàra?

Figyelt kérdés

Konkrét adatot szeretnék, az általános mérnöki fizetés hazánkban nem érdekel, azt én is tudom.

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. aug. 7. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt már kérdezted és választ is kaptál rá.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

Ha annyira konkrétan érdekel, akkor egyszerűen hívd fel őket.

2018. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Konkrét adatot szeretnék, az általános mérnöki fizetés hazánkban nem érdekel"

Kicsit feljebb, szintén a te szavaid: "kezdő mérnök".

Ha nem általánosságban érdeklődsz, miért nem konkretizálod, mi érdekel?

Közgaszdász-mérnök? Termelésirányító gépészmérnök, netán gyártmányfejlesztésben résztvevő mérnök?

Általános kérdésre ne várj konkrét választ.

2018. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy versenyszférabeli cégnél (a közszférával ellentétben) a fizetések nem egy publikusan elérhető táblázat szerint mennek, hanem egyedi bértárgyalás alapján. Az adat, amit konkrétan szeretnél tudni nem létezik abban az értelmeben, hogy még ha találsz is itt egy kezdő mérnököt, aki tegnap kezdett a tiszaújvárosi Jabilban, akkor sem biztos, hogy te is pontosan annyi fizetést fogsz kapni, mint ő.
2018. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Bruttó 320-350 jelenleg.
2018. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyagmérnökként fogok végezni, így az ezzel kapcsolatba hozható mérnöki feladatokra épülő munkahely nettó bérezése érdekelne a Tiszaújvárosi Jabilban.
2018. aug. 7. 16:59
 6/10 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszadó!

Úgy próbál rólam véleményt alkotni, hogy nem is ismer!

Milyen jogon meri kinyilvánítani, hogy én nem leszek jó mérnök? De, igen is jó mérnök leszek, ezt ne ön döntse el.

Én nem tudom, hogy ön milyen munkakörben tevékenykedik, de az biztos, hogy a szövegértési készséget nem igényli, mivel megint csak nem a kérdésemre kapott választ kaptam. Inkább ezen ajánlatos, hogy elgondolkodjon! Az meg, hogy nem írtam le a zoknim méretét is, azért, hogy megtudjak egy mérnöki fizetést, azért van, ha gondolkodna, mivel egy mérnöki pozíció több ágat is lefed, nemcsak egy feladatot lát el egy mérnök és mivel nem holnap szeretnék beállni a munkaerőpiacra magam sem tudom még, hogy konkrétan milyen munkakört tudnék betölteni, de azzal, ha a kérdésemre kapnék választ körülbelül szembesülnék milyen fizetést lehet kapni ebben a munkakörben. De, eddig még nem sokan értették meg a kérdésem lényegét... :(

2018. aug. 8. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:

"és mivel nem holnap szeretnék beállni a munkaerőpiacra magam sem tudom még, hogy konkrétan milyen munkakört tudnék betölteni"


Ha magad sem tudod, hogy milyen munkakört tudnál betölteni, akkor mégis milyen alapon vársz KONKRÉT - és nem általános) VÁLASZT ? Kicsit érdekes vagy....


Ráadásul a nem holnap akarok beállni a munkaerőpiacra azt sejteti, hogy még igen messze állsz a dologtól - szóval nem hiszem, hogy egy pl. 3 év múlva elkezdődő munkakörhöz segítség lenne egy MAI, KONKRÉT fizetés.

2018. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mérnök vezető vagyok, ha már kérdezted
2018. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nem vagy egészen az intelligens helyzet csúcsán !:D
2018. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 palilaci válasza:
45%

Ha jol eltudod adni magad, akkor netto 400+. Igyis rengeteg suttyo van mernok poziban, tudas nelkul. Szoval fokozottan igaz itt a mernokhiany.

Brutto 320? :D na ne rohogtess. A tobbi valaszolo meg no komment.

2019. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!