Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabad megtudnom mennyit...

Szabad megtudnom mennyit fizetnek a Penny-nél nettóban? Mint sima dolgozó (pénztáros, árufeltőltő, stb. ) És mennyire korrektek, mint munkaadó?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem szabad.
2018. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor minek írsz, te 10 éves...
2018. aug. 7. 14:37
 3/13 anonim válasza:
11%
Ha felvesznek elfogják mondani,addig nen
2018. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, mert addig nem akarok jelentkezni. Nem tudom mi olyan nagy titok van ebben. Csak az tudja megmondani aki ott dolgozik, akik a felvételit csinálják hablatyolnak össze mindent, aztán kiderül a fele nem is úgy van... Ezért kérdeztem meg, hátha van olyan rendes ember aki el meri árulni azt a hatalmas nagy titkot.
2018. aug. 7. 17:13
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem is lehet pontos összeget írni, hiszen nagyban függ a műszakpótléktól, vasárnapi pótléktól, ledolgozott túlóráktól, stb.
2018. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
25%
Allasinterjun nem mondhatjak meg csak ha felakarnak venni es utana eldontod,hogy megfelel-e neked.Ennyire egyszerü
2018. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én tuti mennék. Abba az üzletbe, ahova én járok vásárolóként mondjuk a Tescohoz képest kevésbé látom stressznek a dolgozókat.


Beleolvastam több cikkbe a neten ezzel kapcsolatban, ez egész friss:


[link]


itt 280 bruttót ír átlagnak, mondjuk a kezdőnek legyen: 200-220 akkor talán a többi boltot figyelembe véve nem szaladt el velem a ló.


Ti mit gondoltok?

2018. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A havi bruttó átlagbérben benne van az igazgató, a műszakvezető, a boltvezető meg mindenki fizetése is. Mondjuk a bruttó 200 körüli pénz stimmelni látszik nekem, ami ehhez a munkához nagyon vékonyka...
2018. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már utána jártam nettó 168 ezer-170 felett attól függ mennyi az óraszám, hétvége, stb. Aki több mint 10 éve van ott ők 180 e felett keresnek, de sokan panaszkodnak derék és hátfájdalomra, kimerültségre, de vannak akik 40 éve a szakmában vannak mindennek ellenére, mert szeretik a munkájukat.
2018. aug. 10. 09:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szolnokon a penny-kben feltűnően nagy az elvándorlás. Sokszor lát az ember új arcot. Hogy ez most a penny miatt van vagy az emberek mennek el maguktól nem tudom, de többen is észrevették nálunk.
2018. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!