Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Egy kisebb hotel éttermében vagyok felszolgáló, svédasztal van, csak lekell szedni az asztalokat és visszatéríteni, (7 és 10óra között) utána takarítani kell porszívózás, felmosás, pult törlés, az egész helyet kitakarítani, előkészítőket rendbe rakni stb

Reggelit azt eszünk amit szeretnénk a büféről, ebédet is kapunk.

Reggel 6tól délután 2ig van a munkaidő. Nem kell megszakadni de azért van munka, a vezetőség normális nem csesztetnek senkit feleslegesen. Szabadnapokat úgy kapom ahogy kérem (hétvégét ritkábban), nettó 160at kapok havonta.

Fél 5kor kelek minden nap, fáradt vagyok délután és ingerült is mivel nem szeretem ezt a munkát, viszont már délután szabad vagyok, bár sok mindenre nincs energiám a korán kelésből eredő fáradtság miatt.

Más hely nem tudom milyen lenne, ha vendéglátásba maradok akkor étterembe 10-12 óra heti 4napban, viszont jobb pénz de kevesebb szabadidő, így , hogy a jelenlegi helyemen vagyok több időt tudok lenni barátnőmmel például, viszont nem tudunk elmenni mindenhová ahová szeretnénk(kiállítás, programok, stb) mivel szeretnék spórolni jövő évig . Irodába nem tudom eltudnék e helyezkedni 0 tapasztalattal, ha igen akkor is valami adatrögzítőként kevesebb fizetésért. (Szívem szerint inkább elmennék kevesebb pénzért, csak ne kelljen vendéglátásba dolgoznom).

Ti hogyan döntenétek? A jelenlegi helyemet sem szeretem úgy igazán, viszont felek más helyen milyen lenne dolgozni.



2018. aug. 9. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Mintha ez a kérdés már nem is egyszer felkerült volna ide....


Amúgy saját magadnak levezetted, mégis mire vágysz tőlünk?

Azt írtad, hogy itt azért nem tökéletes szzámodra, mert korán kell kelni.

Egy normális étteremben 10-12 óra az ennél sokkal de sokkal fárasztóbb!!!

Szóval ebből adódóan az megint kilőve.


Írtad, hogy fontos a pénz... hát irodai meló tényleg kevesebbet fog adni. De ott is megvan a 8-16:30-as munkaidő.

Ott sem lesz több idő programra, sőt sokkal kevesebb pénz és idő is a barátnőre...

2018. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Igazából válaszoltál magadnak. Ha nem szereted a jelenlegi helyet, nem érzed úgy, hogy meg tudod találni az egyensúlyt a munka és a magánélet között akkor lépj tovább, ne maradj ott. Viszont máshol sem lesz jobb, még ha irodába is mész, ott is 8 órát kell dolgozni naponta, ugyanúgy nem fog (sok) időd maradni szinte semmi másra.
2018. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahj, a vendéglátósok közül teljesen lightos a munkád és még ezért is rinyálsz?
2018. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyarba meg mehetsz 2-3 muszakba.


Bar nem leanyalom, de tobbet tudnal felretenni.

2018. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nézd... én irodában dolgozom 8,5 órát, szintén korán kelek és szintén baromi fáradt vagyok estére. Ha ez megnyugtat.
2018. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Milyen végzettséged van? Milyen nyelven tudsz? Ezekre kéne a valasz
2018. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi fontos neked? El tudnád érni ott, ahol dolgozol? Ez a kérdés, ha nem tudod, menj-e
2018. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo kerdez, de nem valaszol...
2018. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!