Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen vállalkozásba vagy...

Milyen vállalkozásba vagy pénzkeresési lehetőséget tudnátok ajánlani? Többi lent.

Figyelt kérdés

28 éves vagyok szeretnék dolgozni viszont a lehetőségek erősen kötöttek.

Veleszületett két oldali csípőficam betegségem van és fizikai munkát nem végezhetek mert akkor mindenem fáj.Olyan munkalahetőség érdekelne amit pl: online vagy.otthon végezhető vagy minimális befektetéssel lehet pénzt keresni

Próbáltam.pár otthon végezhető munkát de semmi fizetés vagy nem.is kaptam



#munka #karrier #befektetés #pénzkeresési
2018. aug. 10. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Jellemzöen ami távmunkában végezhető ahhoz kell valamilyen tudás. Grafikusok valamilyen programozás esetleg webfejlesztés. Ezek nem fizikai munkák és pár év alatt azért akár otthon is kitanulhatod.
2018. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szívgyartó bőrmüves vűgzettségel rendelkezem
2018. aug. 10. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
nyiss egy varrodát.
2018. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá eszközöd csinálhatnál egyedi kézműves bőr cuccokat.
2018. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzet szerint a művészet és a kézműves temékek a mai modernkori technikának köszönhetően elég cskéjes,elenyésző kereslet van rá! Amit érne azt sokalják amiből elkészült az viszont csak az anyag fedezete jöformán olcsóbb a műanyag gagyi mint a minőségi drágább
2018. aug. 10. 11:08
 6/6 kovpet ***** válasza:

Sok újabban a kézzel készített késeket gyártó népi iparművész. Vedd fel velük a kapcsolatot és kérdezz rá, hogy mi lenne, ha te gyártanád a késeik tokját.

De ez csak egy ötlet volt, mindenhol meg lehet találni a piaci rést, csak persze nem egyszerű.

2018. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!