Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdag nők, akik rendes...

Gazdag nők, akik rendes munkával/vállalkozással gazdagodtak meg! Hitték már rólatok azt, hogy biztos a pasitok pénzel? Hogy reagáltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem szokott értekelni, ki mint gondol, akinek csak annyi esze van, hogy szerinte egy nönek csak egy pasitól lehet pénze, azt nem szoktam észrevenni, ha hülye megjegyzést tesz, arra meg nem reagálok, mert nem akarok arra a szinter lesüllyedni.
2018. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Bocs: érdekelni
2018. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Bocs még egyszer: szintre
2018. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Persze, és leszarom :D


De a legjobb, mikor kiejtem, hogy Svájcban dolgozok, jönnek a "ahaaa, már értem" (= kválkodok) tekintetek és megjegyzések.


Hagyjuk...

2018. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom sem szűkölködik az anyagiakban és igen. Elég gyanús volt, hogy közösen vettünk lakást kb. fél év együttélés után. Jöttek a ferde tekintetek, hogy összeszedtem egy gazdag pasast, aki rögtön lakást tett alám... :D Az eszébe sem jutott senkinek, hogy arányos kifizettük felét-felét.

Bárhova megyünk nyaralni, azt is biztosan ő fizette. Nyilván előtte nem jártam ennyi helyre, mert nem volt kivel, tehát ismét jogos az észrevétel. :D

Azt senki nem gondolná, hogy egyébként nekem nőként több a bevételem, mint a páromnak. Nem is firtatjuk, hisz senkinek semmi köze hozzá.


Engem nem zavar egyébként. Mosolygok egyet az ilyen megjegyzéseken és megyek tovább. :) Én sem turkálok más párok zsebében, azt sem engedem, hogy mások turkáljanak a miénkben. :)

2018. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!