Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire vagy elégedett az...

Mennyire vagy elégedett az munkáddal/állásoddal?

Figyelt kérdés
Miért?

2018. aug. 13. 08:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Semennyire. Miért kellene elégedettnek lenni egy gyári melóval?
2018. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok a gyári melómmal. Nem robotmunka, kifejezetten könnyű ülőmunka. Jó a fizetés, jó a csapat, közel is van.
2018. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Kényelmes iroda ssc-ben budapesten, pályakezdőként kafetériával együtt 400.000es fizuval, nem panaszkodom:) Néha feszkós, de nem olyan hajtós mint egy vizsgaidőszak volt pl.

A gyári melós meg úgyis csak panaszkodni fog.

2018. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vidék, iroda:

Vannak nagyon-naaagyon pörgős napok és vannak elég lazák is.

A munkaidő annyiból rugalmas, hogy "késhetek" 15-20 perceket is, igaz, ezeket aznap lefaragom ebédszünet+ munkaidő végén. Heti 1-2 nap van, hogy otthon is meg kell nézni valamit, de ezek ilyen egyórás melók.

A munkatársak jó fejek.


A fizetés valamivel több, mint a garantált bérminimum-tehát, Balira nem fogok utazni belőle, de saját lakással stb-vel ennyiből is tök jól kijövök egy-egy hónapban.


Szóval, elégedett vagyok, mert tényleg szeretem csinálni.

Nyilván, a fizetés lehetne több ( az mindig lehetne), de, ahhoz viszonyítva, hogy van, aki ennél sokkal kevesebbért kapál pl a tűző napon, szerintem jónak minősül.

2018. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
140-170 ezret kapok, napi 11 óra+autóútért, havi 20 napban. A munka általában nyugis, de nagyon sokan alkudozni és-vagy lopni jönnek (bolti eladó vagyok). Annyiból meg vagyok elégedve, hogy a pénz nekem megfelel, illetve megszakadni egyáltalán nem kell, ellenben diplomával többet vártam az élettől. Ha azt nézzük, hiába nyugis többnyire a munka, ha felelősségem mégis jócskán van, viszont nagyon nem ahhoz illő a pénz.
2018. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos tekintetben nagyon, más szempontból meg egyáltalán nem.

Gyorsétteremben dolgozom (Burger King), egy dolog miatt tudok csak panaszkodni. A fizetés. Most lesz fizuemelés, kíváncsi leszek. A legtöbb fizetésem 200 ezer volt, de abban sok túlóra volt. A mostani fizetésem (147 ezer) volt egy ideje a legkevesebb, amit kaptam. 150-160 körül szoktam kapni általában, ami lakbér, hitel, BKV bérlet, kaja mellett nem sokra elég.

Viszont minden mást meg szeretek benne. Kasszázni mondjuk gyűlölök, de szerencsére 95%-ban konyhán vagyok, amit imádok csinálni. Szeretem a pörgést, a csúcsidőket... És a társaságot is nagyon imádom, egy csomószor bent maradunk meló után piálni és beszélgetni, munka közben állandóan hülyülünk, röhögünk... Nagyon szeretek ott dolgozni, csak a fizetéssel van bajom.

2018. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Vannak emberek akik 200.000 forint alatt elmennek dolgozni? Uristen!!!
2018. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Vannak emberek, akiknek a szüleik nem rakják a seggük alá a diplomát (vagy szakmát), és amíg megszerzik a megfelelő képesítést, addig is dolgozniuk kell valahol.
2018. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kezdő ssc 400 nettó már tényleg? Vagy az csak bruttó ráadásul csak kafival együtt 400? Mert akkor annyira mégse irigylem.
2018. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Szia 9! Ez már nettó. Kicsit elszaladtak a fizetések, de nem baj az.
2018. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!