Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik dokumentum fordító...

Létezik dokumentum fordító (otthoni) munka főiskolásoknak? Ha igen, hol lehet rá jelentkezni?

Figyelt kérdés

Hallottam már többször is hogy egyes egyetemeken/főiskolákon a hallgatók olyan munkát vállalnak hogy hivatalos dokumentumokat fordítanak. Ez szerencsére otthoni munka lenne..

Emellett mivel főiskolás vagyok ezért nincs semmilyen tolmács vagy fordítói oklevelem, csak egy középfokú komplex angol nyelvvizsgám. Ez is elég?



2018. aug. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Angol. LOL. Még ha azt mondanád, hogy üzbég, akkor esetleg, de így biztos nem.
2018. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Középfokú nyelvtudással hivatalos dokumentumot fordítani? Ahhoz még a felsőfok is kevés. Esetleg a szomszéd Jucika önéletrajzát angolra egy tábla csokiért.
2018. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehhez elégséges lenne a nyelvvizsgád, akkor bezárhatna az összes fordítóiroda, mert mindenki otthon készítene magának hiteles fordítást.
2018. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is furcsálltam, hogy egyetemi hallgatóknak hogy adnának ilyen munkát, de azért reméltem hogy mégis van valami ilyesmi.

2018. aug. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!