Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben egy kezdő mérnök...

Debrecenben egy kezdő mérnök milyen nettó kezdőfizetésre számíthat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Következő félévben végzek a Miskolci Egyetemen (MFK). Műszaki diplomám lesz (nő vagyok), ami után szeretnék még egy gazdász msc-t csinálni levelezőn (Bp, vagy Miskolc). Viszont élni egyik városban sem tudnék,már laktam mindkét helyen és elég volt belőle. Debrecent szemeltem ki, eléggé megtetszett. Angol-német-olasz nyelvismerettel (beszélem mindkettőt, az olaszt középfokon) milyen esélyekkel és nagyságrendileg milyen fizetéssel tudnék vállalni? Minimum az msc idejére. Köszönöm a válaszokat!


2018. aug. 18. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Max 200.000 nettó, de sajnos a mérnököknél gyakori, hogy kevesebbet is fizetnek ennél, csak mert nő vagy :(
2018. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szia, én Debrecen és Budapest között vonaton ingázva hallattam két bsc végzős mérnököt beszélgetni és pont az egyik mondta hogy Debrecenben kezdő mérnök nettó 200-at kap.
2018. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan, hogy simán mérnök vagy. Mármint a fizetés szempontjából.

Vannak olyan mérnök szakok amelyekkel dupla annyit kereshetsz mint másokkal. A szakot kellene tudni a válaszhoz.


Aztán onnantól is befolyásolja még pár dolog. (milyen céghez mész, milyen pozíció stb)

2018. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Múlthoz mennék, mûszaki diploma elég többnyire.
2018. aug. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!