Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közszolgálati önéletrajz...

Közszolgálati önéletrajz 45/2012 III. korm. Rend.1. számú melléklete szerint?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki töltött már ki ilyen önéletrajzot? Segítenétek, hogyan tudom kitölteni. A neten találtam sablonokat róla, de azt hogyan tudom kitölteni?

Megszabták, hogy ez alapján kell elküldeni az önéletrajzokat, de ilyet még nem töltöttem ki. Amit meg letöltöttem sablont, azt nem tudom kitölteni.

Előre is köszönöm :)



2018. aug. 21. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom értelemszerűen kell kitölteni. Én egyszer töltöttem ki évekkel ezelőtt, semmi extra nem volt benne emlékeim szerint.
2018. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Ott van, hogy mit kell írni mellé. Az adataidat csak tudod, az előzmény munka/jogviszonyokat pedig előkeresed és az alapján kitöltöd.


Vagy konkrétan a fizikailag történő kitöltéssel van gondod?


Én kapásból hármat is letöltöttem különböző helyről, mindegyiket el tudtam kezdeni tölteni.

2018. aug. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem gúnyolódó válaszokért tettem fel a kérdésemet. De azért köszönöm.

Na meg rosszúl fogalmaztam a kérdést. Valóban,letölteni le tudtam, de sokat exelbe töltött le, amiben nem tudtam elkezdeni kitölteni a sablont. De végre találtam olyat, ami wordbe van, így már ki tudtam tölteni ÉRTELEMSZERŰEN.......

2018. aug. 22. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem gúnyolódó válaszokért tettem fel a kérdésemet. De azért köszönöm."


Senki nem gúnyolódott, hanem azt nem értettük, hogy mit nem tudsz kitölteni benne? Az adataidat, vagy egyébként gyakorlatilag nem tudsz bele írni valamiért.


Mielőtt megsértődsz, fusd át a kérdésed, hátha rosszul (nem egyértelműen) tetted fel... :)

2018. aug. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!