Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 6 órában milyen fizetési...

6 órában milyen fizetési igényt lehet mostanában írni? 15 éves tapasztalattal beszerzés, és külker területen? Angol, német aktív nyelvtudással? 8 órában?

Figyelt kérdés
3 gyerek mellett szeretnék munkahelyet váltani, jelenleg home officban dolgoztam. Nincs már lehetőség erre a cégnél és ha már be kell járni nem éri meg nekem 2 óra utazgatás. Váltanék 6 órában, de nagyon gondolkodom a 8 órán is, mert meg tudnám oldani, és talán úgy jobbak a bérek is. Nincs már rálátásom a mai munkaerő piaci árakra, mert 15 éve dolgozom egy helyen, és nem sokat emeltek a béremen.
2018. aug. 23. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Na és hol? Budapest? Esetleg egy vidéki kisváros kirendeltségében? Keleten vagy Nyugaton?


6 órás munkaidőt amúgy nem olyan könnyű találni.

De tapasztalattal, 2 aktív nyelvtudással, ami tényleg jó, simán elhozható a bruttó 400-500 Budapesten ha szerencséd van.

2018. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapest, és Budaörs vonzáskörzet. Fizetési igényt kell beírni, azért kérdezem. Nem azzal van a gondom, hogy nincs állásajánlat, hanem nem tudom mit lehet kérni 6 órában és 8 órában, amivel be is hívnak esetleg. Köszönöm
2018. aug. 23. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Mindig azt írod be, amivel biztosan megelégednél.

Ami fedezi azt a körülményeket, amikre neked minimum szükséged van és amit gondolsz, hogy ér a tudásod.


Max egy picit kevesebbet ajánlanak be. (Ezért ajánlatos egy picit többet kérni) De ez már a saját stratégiám.

2018. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 gyerekes apukaként gyakorlatilag nem adózol,így már jól jársz a 8 órás munkával.
2018. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te az anyuka vagy az apuka vagy? Csak azért kérdezem, mert főállású anyaként lehet 6 órában dolgozni a legkisebb gyerek 8 éves koráig, szóval, ha a 6 és a 8 órás béred között nincs olyan nagy különbség, akkor nem éri meg a 8 órás állás. Nekem vidéken bruttó 60 ezer a két bér között a különbség, ami nettóban 40 ezer, de mivel 8 órában nem kapnám a 25 ezer anyaságit, így ténylegesen 15 ezerrel lenne több a bevételem.

A kérdésre válaszolva: itt vidéken max. bruttó 300 ezret kérhetnél 8 órában, 250 ezret 6 órában.

2018. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Adózom, mert csak gyerekenként 66 ezer forintnyi adót lehet levonni hvaonta. Férjem már igénybe veszi a teljes adókedvezményt. Sokszor hallom ezt a hülyeséget, hogy 3 gyerek után nem adózik az ember, de ez jövedelemtől függ....Sok mindenből jóvá lehet írni az adókedvezményt amúgy. Kiadás utáni jövedelemből, stb csak akkor évvégén kapom vissza, nem havonta. Szóval nem így van ez....
2018. aug. 23. 14:12
 7/9 A kérdező kommentje:
gyeten vagyok, mert home officeban lehet igényelni, mindegy hány órás a munkaidő. De szerintem azt meg lehet beszélni, hogy ha 8 órára is megyek legyen 6 órás a belejentés, ha nem nagy cég. Persze, ezt az összeget nem akarom, hogy ne járjon. Köszönöm
2018. aug. 23. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Olyat keress, ahol marradhatsz home office-ba, mert a családod meg fog rogyni, ha visszamész melózni, és egy nagymama, vagy baby sitter nem pótólja az édesanyát.


Most 3 gyerekkel reggel 9-től akár este 7 és 8-ig melóztatnak, ha eredményes vagy, mert kihasználják, hogy gyerekes ember vagy. Felejtsd el, hogy te 4 órakor felállsz és mész haza, főleg abban az iparágakban, amit írtál. Este 9 körül fogsz haza esni a hét 5 napján.


Szóval mielőtt neki is vágsz a témának, ezt kalkuláld be. Hiába van 2 aktív nyelvtudásod. Csökkentett értéket képviselsz a gyermekeid miatt a munkaerőpiacon.

2018. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8+ Az ágazatodba, ho normálisan akarsz keresni, akkor a 6 órát el is felejtheted.

6 órásként, hiába van aktiv nyelvtudásod, egy adminisztrátori pénzt adnak.És a 6 óra meló sosem 6, hanem minimum 8-9

2018. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!