Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen hátrányokkal milyen...

Ilyen hátrányokkal milyen életpályát/szakmát javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

* Tompalátó vagyok (amit nem lehet korrigálni): rendőrnek/katonának stb. nem vagyok alkalmas és kamionsofőrnek sem pl. szóval minden olyan munkakörbe, ahol elvárt a jó látás

* diabéteszes, gerincferdüléses vagyok: ez nem tudom milyen munkakörökben kizáró tényező

* raccsolok: semmilyen telefonos munkakörbe nem vennének fel, vagy ahol ügyfelekkel kell tartani a kapcsolatot

* alacsony és sovány vagyok: nagy multikhoz valószínűleg emiatt se vennének fel, mert rontanám a vállalati imidzset

* Visszahúzódó vagyok (külsőm és a beszédem miatt)

Amúgy egyetemista vagyok még (informatika), de egyáltalán nem biztos, hogy el tudom végezni, szóval ha írnátok pár munkakört, ahova a fentiek ellenére is felvennének, akkor nagyon örülnék. Nem akarok hajléktalan lenni.



2018. aug. 25. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Semmi olyat nem írtál ami miatt ne lehetnél mérnök, programozó, informatikus, közgazdász, szobafestő, parkettás, hidegburkoló vagy még kb 1000 más.


Ha szerinted a multinál kinézet miatt nem fognak felvenni, akkor nagyon el vagy tájolva. A be nem fejezett tanulmányok miatt viszont biztos nem vesznek fel.

2018. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomasd ezerrel az informatikát, kit érdelel hogy alacsony meg sovány vagy.
2018. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy multit sem érdekel, hogy alacsony és sovány vagy. Az informatikusokat nem mutogatják az ügyfeleknek. Simán fel fognak venni.
2018. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A diabétesz nem számít semmiben.

Az alacsonység és a soványság sem.

A gerincferdulás sem számít.


A fentiek közül a diabon kívül minden javtható, az ún. sporttal, azaz mmozdulj meg.


A visszahúzódásod sem érdekel senkit, munkáról van szó, dolgozz.


Millió ember raccsol, ami egyfelől javítható logopédiával, tehét nem olyan, hogy nincs lábad, mert az tényleg nem nő ki. Másfelől senkit nem érdekel ismét.


Tahát, ami a lényeg: talán szert kellene tenned a munkaerőpiacon eladható skillekre, úgymint nyelvtudás és végzettség.

2018. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valamit könyvelni kell, vagy bérszámfejtés? Vagy könyvtár? Bár azoknál olvasni kell. Esetleg valami masszőr? Vagy edző? A masszőr meg a fodrász, meg a cukrász, szakács, szerintem ezek pl jók lehetnének neked. Vagy nemtom, de leginkább a masszőr talán szerintem.
2018. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*nemtom, hogy gyógymasszőrnek hívják-e amúgy azt a szakot.
2018. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Vagy állatkerti gondozó,e setleg kertész, esetleg ilyen takarító/gondnok-cucc , (nemtom)
2018. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*vagy pl nemtom, ilyen doki mellett ilyen asszisztens ,esetleg , aki adogatja a dokinak ami kell, meg gépel ---ő pl n emtom,mennyit beszél; vagy pl egy moziban a jegyeladó, vagy a jegyeket ellenőrző, amikor már mész be a moziterem-felé, vagy postás talán nemtom. Ja de várjál, azt talán nem, vagy nemtom mégse.
2018. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!