Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún felajánlhatom...

Állásinterjún felajánlhatom én a tegeződést?

Figyelt kérdés
Már kétszer találkoztunk és többször beszéltünk telefonon a HR-es kollégával, aki korombeli (30) férfi. Én vagyok a nő, tehát nekem kellene felajánlani, de én vagyok a pályázó is, eszerint pedig neki. Melyik az erősebb? Kissé kellemetlennek érzem vele a magázódást.

2018. aug. 29. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne!! majd ha ott dolgozol, tegeződtök, most egy hivatalos ügyintézésnél tartotok.
2018. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Beosztástól függetlenül nem ajánlhatja fel a férfi a nőnek, de még ne tedd.
2018. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Vannak olyan helyzetek, amikor magázódunk. Az állásinterjú pont ilyen, ahogy az egyes válszoló is írja, ez eyg hivatalos ügyintézés. Mikor a lejárt szermélyidet mész meghosszabbítani, akkor sem tegezed a ügyintézőt. Számomra fura, hogy 30 évesen kellemetlennek érzed a magázódást, bár nem ezt kérdezted. Ne ajánld fel a tegeződést szerintem, nem venné jól ki magát.
2018. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a HR-es és a többi interjúztató felajánlotta, úgyhogy az interjú már eleve tegeződve zajlott. Szóval nem olyan lehetetlen ez. Viszont érdemesebb az ő oldalukról várni a tegeződést, nem neked felajánlani.
2018. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a munkaügyi vezető miután felvettek egyből felajánlotta a tegeződést. Egész odáig magázódtunk. Szerintem ez így normális, elvégre hivatalos ügyben jársz ott, nem a rokonod, nem vagytok semmilyen kapcsolatban.
2018. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Fura ez a sok magázódás a válaszokban.

Nekem életem során az interjúk többségében tegezés volt. Persze az interjúztató ajánlotta fel mindig.

Igaz, nő esetén ez problémás, ahogy te is írtad kérdező.

2018. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az interjúztató ajánlja fel.

+ A főnök- beosztotti viszony alapesetben felülírja a nő- ffi viszonyt.( kiv. ha a beosztott nő és jóóóval idősebb a főnöknél. )


De akkor, ha pl már a cégnél dolgozol és belsősként vagy új pozira interjún, akkor tegeződhettek ;)

2018. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első mondata az volt a hr-esnek, hogy itt mindenki tegeződik, engem zavar-e ez. Ő 40-es férfi, én 30-as nő. Nekem kifejezetten szimpatikus volt ez a hozzáállás, de magamtól biztosan nem hoztam volna szóba.
2018. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez volt fura, hogy eddig minden interjún felajánlották, mintegy megelőlegezve a kollegiális viszonyt. Az jutott eszembe, nem szeretné-e ő is, csak nem merte, mert én vagyok a nő. De én is arra jutottam, hogy jobb, ha várok. Köszönöm mindenkinek! :)
2018. aug. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!