Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A közgazdaságon belül melyik...

A közgazdaságon belül melyik terület nem számít kirakat szakmának?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy tovább tanulok, ki is néztem magamnak a közgázt, érdekelnek a gazdasági dolgok. De azt hallottam, hogy pl a HR és a marketing leginkább a tip-top külsőről, a mézes-mázos kommunikációról, meg a smúzolásról szól. Tehát hogy ezek ilyen kirakat szakmák. És hogy aki nem elég megnyerő külsejű és simulékony természetű, az nehezen érvényesül ezekben. Nem tudom, hogy ezek mennyire igazak. A többi közgáz szakmáról mi a véleményetek? Például egy pénzügy és számvitelen ezek mennyire számítanak?

2018. aug. 29. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nos, ha pl. könyvelőnek, vagy okleveles könyvvizsgálónak tanulsz, akkor az abszolút nem ilyen. De a banki melók se arról szólnak, hogy díszmagyarban jópofiznod kell boldog-boldogtalannal.
2018. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Könyvelőként, könyvvizsgálóként nem a máz számít, hanem a tudás. Persze az ügyfelekkel kicsit bazsalyogni kell, de ha jól neveled őket és nem hagyod a fejedre nőni őket, akkor csak a navnál, meg mindenféle hivatallal kell hadakozni.
2018. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, hát az nem gond, ha havonta egyszer megiszol az ügyféllel egy KVt...kibírható.
2018. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!