Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ma Magyarországon...

Szerintetek ma Magyarországon nettó 500 ezerből ketten meg lehet élni normálisan? Lakáshitel, kocsi van, gyerek nincs.

Figyelt kérdés

*normális=átlag színvonal, lehet e spórolni? nyaralásra, jövőre félretenni?

Pest megye.

Fiatal felnőttek.



2018. aug. 30. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy ebből az 500 ezerből mennyi törlesztő jön le. Mennyi a rezsitek? Mire költötök még? Milyen kajákat vesztek? Ilyen alap infók nélkül lehetetlen megmondani.
2018. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2018. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Röhögve, hárman 150-et be tudunk osztani.
2018. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát nézd itt a gyk-n két féle ember van.

1. Csúcs programozó istenek, aki havi 1.5 millió -s ajánlatok csak gyúnyosan nevet és nem érti ennyiből ki képes nyomorogni.


2. A havi 100 -ból elő, nyomorgó gyári dolgozó, munkás ember. Aki szerint ő az átlag magyar, ez a valóság.



A valóság meg az, hogy ebből meglesztek. Ha nem szórjátok el hülyeségre a pénzt akkor ebből lehet spórolni is. De nem lesztek milliomosok. Olyan középosztály light kihozható belőle.

2018. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a válaszod...valahogy én is ezt látom itt az oldalon...és szeretném megtudni, mi a reális.

Nekünk egyébként az ismerősi körünkben is ez van: van a szupermulti szupersikeres (nem mondja meg mennyit keres, de dicsekszik)- gondolom több százat. És van, aki nem érti, hogy nem lehet ennyiből legalább 200-at félretenni..

Én meg csak elbizonytalanodom...hogy mi vagyunk ennyire szerencsétlenek, vagy most akkor mi van..

Szerintem a több százezreket nem szórják olyan könnyen.

2018. aug. 30. 12:32
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nem mindegy, hogy mire mennyit költetek, és mekkora havi költségeitek vannak. Más a helyzet, ha van havi X tízezer törlesztőtök és mellé szintén X tízezer rezsi, egyebek.
2018. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
havi 60 törlesztő, 60 rezsi biztosítással+telszámla, 60 lakáskassza megtakarítás
2018. aug. 30. 14:11
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Na, igy mar sima liba. Ne aggodj, nem kell a sok magamutogato gyokernek hinni, aki igazan gazdag, az nem kerkedik ezzel.
2018. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezhetem ki nem hiszi hogy 150ből megélünk? Még úgy is hogy én napi 2 sört iszom, asszony cigizik(igaz tölti és nem vedszi), van kocsi, 3 telefon, nem válogatok vásárlásnál, ami kell megveszem, nasit is, plusz belefér egy hétvégi sütizés és még sok minden. Havi 500 az naponta több mint 15.000, ha szombat vasárnap nem megyek sehová hétfőn 50.000-et kéne elkölteni. Na hogy van ez?
2018. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Proli
2018. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!