Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pályakezdőnek hol érdemes...

Egy pályakezdőnek hol érdemes próbálkozni? (Eladó)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem több helyre, ruhabolt, pultos, telefonos üzletbe de sehová sem vettek fel, gondolom tapasztalat hiánya miatt vagy nem tudom, de szeretnék már dolgozni hol próbálkozzak így?

20L bolti eladó



2018. szept. 1. 16:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

Ne viccelj, eladó hiány van...

Ha eladó vagy, akkor voltál szakmai gyakorlaton is - azt beírtad az önéletrajzodba, amikor jelentkeztél?

van valamilyen szakirányod eladóként (ruha, műszaki, stb) vagy általános eladó? (szakközép)

2018. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Nosco ***** válasza:
95%
Szerintem bármelyik Lidl, Spar, Aldi felvesz. Vidd be személyesen az önéletrajzod az adott bolt vezetőjének.
2018. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Libri konyvesboltokba folyamatosan keresnek embert, baratnomet is oda vettek fel.
2018. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Aldi Lidl Penny , de hagyd ki a CBA teszkó ósent . Nem könnyű pályázni aki ezt állítja tájékozatlan . A túljelentkezés ellenére válogatnak a fiatal támogatást élvezőket veszik fel és a szolgalelkűeket .3-6 hónap után kiröptetik őket aztán jöhet az újabb csapat . Gagyi helyekre meg átverhető naivakat .
2018. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Add be több helyre. Fiatalként elég nagy esélyed van, hogy behívjanak, mert általában a fiatalokat keresik sok helyre.

Voltál már valahol próbanapon vagy az állásinterjú után nem hívtak be? Vagy még az állásinterjúig sem jutottál?

Mióta próbálkozol?

2018. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálj be a híradóba és kérdezd meg tőlük, hogy úgy kb. 1 hete hol és kikkel csinálták azt az interjút, hogy eladó hiány van és boltokat kell bezárni, mert a tulajok nem találnak plusz pénzekért sem eladót.


Az én személyes tapasztalatom is az ami a tiéd egyébként.

2018. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam egy hirdetést a Facén, sürgősen eladót keresnek BP. belváros: hajnali 4:30-tól 13:30-ig (a délutánira pontosan nem emlékszem, mert itt le is akadtam :D )- most figyeljetek!!! napi 9-10 órai munkáért (hajnali kezdéssel, amikor még a BKV sem jár!) NAPI 6.500 ft-ért.

Oké, értem én, hogy a vállalkozónak ki kell gazdálkodni a munkabért - de ez azért nagyon durva... :-(

2018. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%
Miert, mennyit keressen az elado? Emelje csak a fizetest a vallalkozo, azt is te fogod kifizetni, mikor vasarolsz. Addig jo, amig nem szall el a beruk.
2018. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

8-as, hajnali fél 5 a munkakezdés, addigra már ott kell lennie !!! Nem jár még akkor a BKK se !!!

Arról nem beszélve, hogy a Népszínház utcában van - szóval nem valami "elit" környék - főleg nem hajnalban...

Fogadjunk, hogy Te nem nettó 650 ft-ért dolgozol... :-)

2018. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mindent eladhatok ezzel kivéve a gyógynövényeket, itt nem vesznek fel hiába próbálkozok borsodban, május óta folyamatosan van hogy nem tudom személyesen bevinni az önéletrajzot mert másik városban vannak azok a boltok, de email-ben elküldöm
2018. szept. 1. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!