Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért olyan nehéz egyes...

Miért olyan nehéz egyes helyeken egy összeget mondani hogy mennyit tudnának adni? Sokkal egyszerübb lenne mert ha nem egyezik az elképzelés nem kell beutazni 2 órát pl meg nem pazarolják az idejüket se én meg még többet nem.

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

És ezt miért nem annak mondod akivel tárgyalsz, miért ide írod ki ?

Zsákbamacskát árul, nem mész oda és kész.

2018. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért ide irom mert hátha tudja valaki mi ennek az oka.Több helyen is megfigyeltem ezt.
2018. szept. 3. 14:18
 3/14 A kérdező kommentje:
Akitől megkérdeztem nem adott egyenes választ kb terelte a témát.
2018. szept. 3. 14:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Az milyen válasz hogy náluk igy müködik.
2018. szept. 3. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha most arról beszélsz, hogy pályázatot nyújtottál be munkahelyekre, és még a személyes találkozás előtt telefonon akarod tudni a leendő fizetésedet?

Fordított helyzetben te mit válaszolnál? Amikor azt sem tudod, hogy az illető egyáltalán tudja-e, hogy mi fán terem, amit csinálni kellene, és akkor nem ér egy fabatkát sem.

Vagy esetleg egy "szuper-agy", aki bármennyit is kér, mindent meg fog kapni, mert nála jobb nincs a földön.

Te mondanál valami összeget?

2018. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

"Zsákbamacskát árul, nem mész oda és kész."


Ezzel az a baj hogy a munkahelyek nagy %-a nem ír összeget, viszont az embernek mennie kell dolgozni.

A legcsúnyább az mikor munkaközvetítő keres embereket gyárba, de persze órabért nem ír (mert annyira alacsony)

Összeget kb. a gyárak meg a tesco félék írnak már csak. Már egy helyi kisbolt sem ír összeget ha eladót keres, bár ugy is tudjuk hogy kb mennyit ad (min.bér meg garantált bérminimum tájéka.)

2018. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
"Fordított helyzetben te mit válaszolnál?" Elmondanám nem sunyulva hogy ennyit és ennyit fizetünk.Ne mondd már hogy minden cégnél szerinted az lenne a normális amit mondasz.Érdekes normálisabb helyeken egyből meg tudták mondani.
2018. szept. 3. 14:51
 8/14 A kérdező kommentje:

"Fordított helyzetben te mit válaszolnál? Amikor azt sem tudod, hogy az illető egyáltalán tudja-e, hogy mi fán terem, amit csinálni kellene, és akkor nem ér egy fabatkát sem.


Vagy esetleg egy "szuper-agy", aki bármennyit is kér, mindent meg fog kapni, mert nála jobb nincs a földön.


Te mondanál valami összeget?"

Behivtak interjura és ugy kérdeztem meg .Azért ez kicsit más szituáció.

2018. szept. 3. 14:53
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Én olyan helyre mentem, ahol írtak összeget. A többit meg sem néztem
2018. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én pozíciómban tapasztalattól, beszélt nyelvektől, tárgyalási alaptól függően bruttó 500k és 900k között simán alakulhat a bérsáv, így mit írjon a cég? Az interjú meg a bérigény alapján alakul valahogy az ajánlat.
2018. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!